Smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Smrt

Post by Seth-Plzen »

Asi možná někoho naštvu, ale zkušenosti za smrt se odečítají jinak než je napsáno na fóru. Při oživení v chrámu jsem přišel jenom o 1% zkušeností, na fóru je napsáno, že bych měl přijít o 2%. Teda nemůžu moc nadávat, páč jsem díky tomu nepřišel o level :-). Tak jenom kdyžtak opravte info na fóru, že je to jenom jedno procento.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

myslim ze 1% je spravne... pri oziveni v chramu nebo kouzlem vzkriseni 1%, oziv mrtveho 3% a prechod pres pana podsveti 6% pokud se nemylim
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

pepa48 wrote:myslim ze 1% je spravne... pri oziveni v chramu nebo kouzlem vzkriseni 1%, oziv mrtveho 3% a prechod pres pana podsveti 6% pokud se nemylim
Tak to jenom změnte na fóru, tam je 6%, 4% a 2%.
Locked