Pláště
Posted: 12:11 25. Oct 2012
Mohl by mi někdo prosím poradit, jak si mám do toolu nahrát nové vzhledy plášťů.? Mám tam jenom ty klasické, které se mi moc nelíbí. Zkoušel jsem stahovat ze stránek Thalie ale pořád bez výsledku.
Počkej, takže pokud něco nemám v tom *.2da, tak to ve WB modulu neuvidím, ale přitom to je obsahem haku?kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.
U modelů zbrojí to tak myslim je. Nejsem si úplně jistej, jestli to platí i pro modely plášťů. Tam si spíš myslim, že by to nebylo vidět ani ve hře.-RoF- wrote:Počkej, takže pokud něco nemám v tom *.2da, tak to ve WB modulu neuvidím, ale přitom to je obsahem haku?kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.
kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.
Ne. Nové modely samozřjmě používat jde. Pokud je nevidíš, zkus si je přidat do cloakmodel.2daXŠevyX wrote: Jojo v Thalijském... a jinak chápu to dobře, že nové modely plášťů tedy nejsou možné ?