Page 1 of 1

Pláště

Posted: 12:11 25. Oct 2012
by XŠevyX
Mohl by mi někdo prosím poradit, jak si mám do toolu nahrát nové vzhledy plášťů.? Mám tam jenom ty klasické, které se mi moc nelíbí. Zkoušel jsem stahovat ze stránek Thalie ale pořád bez výsledku.

Re: Pláště

Posted: 13:00 25. Oct 2012
by kucik
Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.

Re: Pláště

Posted: 13:03 25. Oct 2012
by -RoF-
kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.
Počkej, takže pokud něco nemám v tom *.2da, tak to ve WB modulu neuvidím, ale přitom to je obsahem haku?

Re: Pláště

Posted: 13:05 25. Oct 2012
by kucik
-RoF- wrote:
kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.
Počkej, takže pokud něco nemám v tom *.2da, tak to ve WB modulu neuvidím, ale přitom to je obsahem haku?
U modelů zbrojí to tak myslim je. Nejsem si úplně jistej, jestli to platí i pro modely plášťů. Tam si spíš myslim, že by to nebylo vidět ani ve hře.

Re: Pláště

Posted: 13:24 25. Oct 2012
by XŠevyX
kucik wrote:Možná bude problém v tom, že část aktuálně používaných plášťů není v cloakmodel.2da.
Ale už je to dlouho, co jsem s tím pracoval.
Předpokládám, že to prohlížíš v thalijském wb modulu a s thalijsou sadou haků.

Jojo v Thalijském... a jinak chápu to dobře, že nové modely plášťů tedy nejsou možné ?

Re: Pláště

Posted: 13:44 25. Oct 2012
by kucik
XŠevyX wrote: Jojo v Thalijském... a jinak chápu to dobře, že nové modely plášťů tedy nejsou možné ?
Ne. Nové modely samozřjmě používat jde. Pokud je nevidíš, zkus si je přidat do cloakmodel.2da

Re: Pláště

Posted: 14:12 25. Oct 2012
by XŠevyX
A kde ty modely najdu prosím tě?

Re: Pláště

Posted: 14:25 25. Oct 2012
by kucik

Re: Pláště

Posted: 14:31 25. Oct 2012
by XŠevyX
aha, no já se v angličtině moc neorientuju, mám jenom základy a tak se v tomhle moc nevyznám