Page 1 of 2

nelze se pripojit

Posted: 11:08 26. Oct 2012
by danielfojt
dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....

Re: nelze se pripojit

Posted: 11:15 26. Oct 2012
by kucik
danielfojt wrote:dobry den,jiz je to dlouho co jsem na Thalii nezavital....driv jsem tu hraval,docela casto.tak jsem se chtel znova pridat....jenze nejde mi pripojit se do hry....napise mi to cas ke spojeni vyprsel a presto se nelze dostat....muze byt problem ve verejnem klici nebo necem podobnem?budu rad za kazdou radu a pomoc.....
Ano, přihlašuješ se s jinou sadou klíčů, než máš registrovanou. Změň si je zde http://thalie.pilsfree.cz/login.htm
Veřejný klíč ze stávajících klíčů si můžeš vygenerovat tímto http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar

Re: nelze se pripojit

Posted: 11:25 26. Oct 2012
by danielfojt
Váš 2. klíč (NWN - SoU) již používá někdo jiný: Cr0ucher
takze zde je asik problem,pise to kdyz chci zmenit verejny klic....nejake moznosti?

Re: nelze se pripojit

Posted: 11:41 26. Oct 2012
by danielfojt
vyreseno,zmenil jsem cdkey a hotovo,takze se opet tesim na svet Thalie :)

Re: nelze se pripojit

Posted: 13:50 05. Jan 2013
by Sunflower
už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...

Re: nelze se pripojit

Posted: 13:55 05. Jan 2013
by Amber
Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...
Podobně jako tady http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 107&t=6027 doporučuju obrátit se na kucika. ;)

Re: nelze se pripojit

Posted: 13:56 05. Jan 2013
by Bruciacullo
Nikde tu nevidím možnost u změny cdkliču i vloženi veřejného kliče na web! :-O

Re: nelze se pripojit

Posted: 14:39 05. Jan 2013
by kucik
Sunflower wrote:už je to docela dost dní a také mám pořád timeout... ať udělám cokoliv z toho na co si stěžovali lidé předemnou tak u mne nic z toho nezabralo a mám pořád timeout:

vyzkoušeno mám:
změna všech klíčů několik krát, nejmenovanému hráči tímto děkuji za pomoc.
stažení a použití již snad třetí verze generátoru veřejného klíče
velké i malé první písmeno a úpřimně teď už ani nevím které je správně..
nakopírování cdkey.ini nebo jak se to jmenuje do funkční hry k jinému hráčskému účtu (s ním se do hry dá dostat)

a nic, prostě NIC... tohle je fakt bezmoc

pomóóóc ...
Napis mi, pod jakym uctem se pripojujes.

Re: nelze se pripojit

Posted: 23:48 10. Jan 2013
by Jachym
Ahojky, chtěl bych se nejdříve omluvit těm co občas chodili s Menhiri lovit, že jsem se neukázal. Avšak není to má chyba, nebo je , ale nemohu za to a nevím co s tím.
Chytil jsem pořádný virus, zkoušel jsem jej vyléčit, napřed to vypadalo že se podařilo ale za týden vyskočil ta bestie znova. Vzal jsem ho natvrdo a všechny napadené či ohrožené soubory bez milosti vymazal a to i rundll 32 a už mi NWN nejelo. Na nervy toto . Zkoušel jsem to nějak opravit - asi po 10 různých pokusech mi došla trpělivost a kompletně jsem vymazal a naformátoval celý HDD. Nainstaloval Windows a ostatní věci jako grafiku a tak, a ihned jsem se pustil do instalace NWN . Ale ouha NWN mi nechce jet . Jakmile stisknu play tak to spadne s tím že mohu odeslat zprávu a nebo to zavřít . Tak ted jsem ale totálně zoufalý a je mi zle protože NWN hrát občas musím , protože jí hraju od začátku. Za jakýkoli námět jakoukoli radu moooc děkuji.

Re: nelze se pripojit

Posted: 01:55 13. Jan 2013
by Legition
Skus to přímo přes zástupce.

Udělej si zástupce nwnmain.exe a připiš do cíle zástupce:

Code: Select all

"CESTA_K_NWN\nwmain.exe" +connect  thalie.pilsfree.cz
Adresu spuštění (ta druhá cesta) nechej tak

Re: nelze se pripojit

Posted: 04:07 17. Jan 2013
by Jachym
to samozřejmně nefunguje. Je tu nějaký šikovný hráč z Moravy?

Re: nelze se pripojit

Posted: 08:35 17. Jan 2013
by klobouk
Z Moravy nejsem, musím na dálku. Ale je těžké takhle analyzovat chybu. Každopádně zkus:
- podívat se do nwn\AR_ERROR.log a postnout sem případný obsah
- to samé s nwn\logs\
- zkusit všechny varianty (prvně ty nejnižší) v nwconfig.exe
- zkus si nastavit ve windows jiné rozlišení a hloubku barev (16 bitů, 32 bitů)
- zkusit si nastavit v nwn.ini toto:
DisableSound=1 (pokud tam tento řádek nemáš, vytvoř ho pod řádkem [Sound Options])
FirstRun=0 (sekce [Config])

- zkus si zálohovat a pak odstranit všechny soubory (mají příponu .bik) ze složky \movies
- zkus, zda ti jede nwtoolset.exe

Nwn jsi instaloval: instalace základního nwn, instalace SoU, pak HotU, pak patch 1.69? Nebo jsi něco odněkud kopíroval?

Re: nelze se pripojit

Posted: 08:52 17. Jan 2013
by Bahnak
Mmm, osobně tipuji problém v ovladači grafárny.
Rozuměno už to tu bylo taky dostkrát, NWN coby stařičká a problémová gamesa prostě neběhá na všech nových ovladačích, musely se ovladače mazat a ručně instalovat starší verze ovladačů. A jestli si formátoval a házel tam vše NEW...
Občas tu blbly nVidie, občas Radeonky.
Ještě bych si pohrál s nastavením grafárny ve hře.
Pokud se nedostaneš do nastavení ve hře tak měň přímo v texťáku, pošteloval bych s rozlišením, vyhlazováním, texturami, no prostě vším co se dostane pod ruku. Jednou jsem takhle na jednom kompu šteloval ručně NWN dva dny v kuse a nakonec se i přes protesty rozjelo :-D Držím palce!

Re: nelze se pripojit

Posted: 09:12 17. Jan 2013
by klobouk
Myšlen nwn.ini hlavně [Display options] a [Video options] (některé hodnoty se mění i v tom nwconfig.exe)

Re: nelze se pripojit

Posted: 16:01 17. Jan 2013
by zachy
Jachym wrote:to samozřejmně nefunguje. Je tu nějaký šikovný hráč z Moravy?
Pokud potřebuješ něčí pomoc, nemusí být nutně z moravy, stačí si stáhnout Teamviewer a může ti to někdo pořešit na dálku.