Spaní v bezedném škopnu
Posted: 10:24 27. Oct 2012
zdravim v bezedném škpku když si vemete pokoj tak po přechodu do druhé časti lokace klič zmizí a vyse nemužete vyspat
Jo... je to chyba a Molly ji prý spraví, až bude lokaci aktualizovat v nejbližší doběsendys wrote:zdravim v bezedném škpku když si vemete pokoj tak po přechodu do druhé časti lokace klič zmizí a vyse nemužete vyspat