Page 1 of 1

Spaní v bezedném škopnu

Posted: 10:24 27. Oct 2012
by sendys
zdravim v bezedném škpku když si vemete pokoj tak po přechodu do druhé časti lokace klič zmizí a vyse nemužete vyspat

Re: Spaní v bezedném škopnu

Posted: 10:52 27. Oct 2012
by Amber
sendys wrote:zdravim v bezedném škpku když si vemete pokoj tak po přechodu do druhé časti lokace klič zmizí a vyse nemužete vyspat
Jo... je to chyba a Molly ji prý spraví, až bude lokaci aktualizovat v nejbližší době :)
Prozatím jsou ve Škopku "problémy se zámky" a občas na to ve hře upozorňujeme, aby to postavy věděly...