Page 1 of 1

Vlastní hlasové balíčky

Posted: 10:40 29. Oct 2012
by Shaman88
Takže můžeme zkusit tedy vytvořit vlastní zvukovou sadu.

Takže pokud chcete vlastní soundset tak tedy:
Chce to 49 textových hlášek a zvuky těch hlášek které chcete nadabovat.

Postup:
1) Vaše zvuková sada musí mít identifikátor (bez mezer, maximálně 11 znaků)
2) Tohle jsou různé akce:

*_attk Order to Attack
*_bat1 Battle Cry 1
*_bat2 Battle Cry 2
*_bat3 Battle Cry 3
*_heal Heal Me
*_help Help
*_enmy Enemies Spotted
*_flee Flee
*_tant Taunt
*_gard Guard Me
*_hold Hold Position
*_atk1 Attack 1
*_atk2 Attack 2
*_atk3 Attack 3
*_hit1 Hit 1
*_hit2 Hit 2
*_hit3 Hit 3
*_dyin Dyin
*_dead Dead
*_sick Sick
*_spel Spell Failure
*_inff Weapon Ineffective
*_foll Follow Me
*_look Look Here
*_grup Group Together
*_move Move Out Of Way
*_pick Pick Door/Trap
*_srch Search Here
*_hide Hide
*_can Can
*_cant Cant
*_done Done
*_encm Encumbered
*_slct Selected
*_hi Hi
*_yes Yes
*_no No
*_stop Stop
*_rest Lets Rest
*_bore Bored
*_bye Goodbye
*_thnk Thanks
*_haha Laugh
*_cuss Cuss
*_vict Victory
*_say Say
*_good Good
*_bad Bad Idea
*_warn Warn

Připravte si k nim texty do nějaké tabulky. U každé hlášky bude její zkratka - tzn. váš název a to co je za hvězdičkou. Např. popis pro špatný nápad pokud máte soundset pc_dracice bude pc_dracice_bad.
Stejně pojmenujte i ty zvuky.

3) Nahrání zvuku. Zvuk si nahrávejte v čem chcete. Důležité je aby výsledný zkuk co mi pošlete měl maximálně 3 sekundy a byl ve formátu wav(22 kHz, 16 bit mono)

4) Vše to zabalte do zipu a pošlete mi to.

!!!Pokud si něčím nebudete jisti tak se radši zeptejte!!!

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 13:12 29. Oct 2012
by zachy
Preferovaný jazyk je čeština že?

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 13:20 29. Oct 2012
by Shaman88
Jo.

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 13:55 29. Oct 2012
by innfra
A jelikož jsem přičuchl trochu k nahrávání zvuku, tak neznalým zkusím trochu poradit programem pro nahrávání.
Doporučil bych free soft Audacity (je v češtině):
http://audacity.sourceforge.net/?lang=cs
A kodeky v případě ukládání v mp3:
http://sourceforge.net/projects/lame/fi ... z/download

Program umí celkem dost, ale já to zatím používal jen pro nahrávání kytary bez větší manipulace se zvuky. Doufám že poslouží nadšencům.

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 14:17 29. Oct 2012
by Molly23
Vulgarizmy? Smí se?

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 14:20 29. Oct 2012
by kucik
V rozumné míře by asi nevadily.

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 18:03 29. Oct 2012
by Prasokralik
Doufám že to bude pouze volitelný doplněk.

Re: Vlastní hlasové balíčky

Posted: 18:48 29. Oct 2012
by Shaman88
Prasokralik wrote:Doufám že to bude pouze volitelný doplněk.
To se uvidí :)