Page 1 of 1
problém z DDO
Posted: 17:14 30. Oct 2012
by Highlander
Zdravím , stiahol som si Dungeons & Dragons online, no mám problém zo spustením, postahovalo si to čo bolo treba no spustiť nejde, nevie niekto pomocť ?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... ew&id=6686
Re: problém z DDO
Posted: 17:45 30. Oct 2012
by Snekoun
Je to divný mě se to nainstalovalo normálně.
Zkus pohledat na googlu :
http://forums.ddo.com/showthread.php?t=177618
Re: problém z DDO
Posted: 21:10 01. Nov 2012
by Highlander
Skúšal som už rôzne veci, cez memtest až po preinštalovanie a zatial bez úspechu, sranda je že mi to robí aj LOTRO ktoré mi pred pár mesiacmi šlo.
Re: problém z DDO
Posted: 13:45 02. Nov 2012
by Snekoun
Highlander wrote:Skúšal som už rôzne veci, cez memtest až po preinštalovanie a zatial bez úspechu, sranda je že mi to robí aj LOTRO ktoré mi pred pár mesiacmi šlo.
A co mas za OS ? Ja mam win 7 a beha mi to uplne v pohode a i instalace probehla v poradku.
Re: problém z DDO
Posted: 13:47 02. Nov 2012
by Nalkanar
Technická - to nemá DDO vlastní fórum? Tam by ti pravděpodobně pomohli totiž lépe.