Page 1 of 2

Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 13:25 04. Nov 2012
by Kathermara
Tohle znám z fóra jiné hry, někde jsem to tu už zmiňovala, ale pamatuji si, že tam byly výborné nápady.
Tak schválně co vymyslíme tady?
PS: doufám, že už to tady někde není a nepřehlédla jsem to :D

Otázka: Jak myslíte, že by vypadala herní povolání v dnešním skutečném světě?
Jak by se živil takový čaroděj, barbar nebo třeba (a ten by to měl hodně blbý) RDD? :D

Třeba takový zákonně dobrý klerik. Už jako malému se mu vrstevníci smáli, protože sebou pořád tahal růženec, na krku měl zavěšený velký kříž a místo "nashledanou" volal "Bůh s vámi!". Po letech vysedávání v kostelní lavici se rozhodl dát na dráhu katolického kněze, který svůj volný čas trávil postáváním na náměstí, zvaním na bohoslužby, žehnáním ostatním a křižováním se pokaždé když kolem prošel nějaký metalista. Později se dal do mírových sborů, jezdí do Afriky a tam svými doteky léči nemocné. Ikdyž tvrdí, že Bůh mu sesílá sílu, nikdo mu nechce věřit, že jsou jeho dotyky skutečně léčivé a zástupci moderní medicíny kroutí hlavou. Atd.

Berte to s nadhledem :D

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 13:30 04. Nov 2012
by Molly23
No tak hraničář je jasnej :)
Image

Mágové
Image

Bardi :)
Image

A zloději
Image

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 17:23 04. Nov 2012
by -RoF-
Veverka bojující se zmijí v Dornu

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 17:25 04. Nov 2012
by Prasokralik
Monk

Image

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 17:34 04. Nov 2012
by Molly23
Ted si dovolím odkázat přímo na jednu postavu... Poptávka!
Image

A teda k hraničářovi by mi seděl i tenhle :)

Image

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 18:04 04. Nov 2012
by Prasokralik
Dwarwen Defenders

Image

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 18:06 04. Nov 2012
by Prasokralik
Tady jedna o cestě moderního multiclassu paladina/klerika od lowíka po epic.

Dare

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 18:14 04. Nov 2012
by karolina
Druid
Druid
Druid
Klerik
Klerik :D
Klerik :D
Zaklínačka
Zaklínač
Zaklínač
zaklinač.jpg (21.89 KiB) Viewed 15230 times

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 18:33 04. Nov 2012
by Pajule
-RoF- wrote:Veverka bojující se zmijí v Dornu
Melvíček :)

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:11 04. Nov 2012
by KaTo
Družinka Shadow dancerů:
Image

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:13 04. Nov 2012
by Prasokralik
Image

arcane archer

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:21 04. Nov 2012
by Absinthorix
Image

WM na mačetu (s runama proti všemu)

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:28 04. Nov 2012
by Koninho87
barbar

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:29 04. Nov 2012
by Žorž
BARD / RED DRAGON DISCIPLE pod jménem Plamínek:

http://www.youtube.com/watch?v=FvKauxeHRkA

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 19:36 04. Nov 2012
by Absinthorix
Vlastíka nééééé :lol: :lol: :lol: