Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?
Posted: 13:25 04. Nov 2012
Tohle znám z fóra jiné hry, někde jsem to tu už zmiňovala, ale pamatuji si, že tam byly výborné nápady.
Tak schválně co vymyslíme tady?
PS: doufám, že už to tady někde není a nepřehlédla jsem to
Otázka: Jak myslíte, že by vypadala herní povolání v dnešním skutečném světě?
Jak by se živil takový čaroděj, barbar nebo třeba (a ten by to měl hodně blbý) RDD?
Třeba takový zákonně dobrý klerik. Už jako malému se mu vrstevníci smáli, protože sebou pořád tahal růženec, na krku měl zavěšený velký kříž a místo "nashledanou" volal "Bůh s vámi!". Po letech vysedávání v kostelní lavici se rozhodl dát na dráhu katolického kněze, který svůj volný čas trávil postáváním na náměstí, zvaním na bohoslužby, žehnáním ostatním a křižováním se pokaždé když kolem prošel nějaký metalista. Později se dal do mírových sborů, jezdí do Afriky a tam svými doteky léči nemocné. Ikdyž tvrdí, že Bůh mu sesílá sílu, nikdo mu nechce věřit, že jsou jeho dotyky skutečně léčivé a zástupci moderní medicíny kroutí hlavou. Atd.
Berte to s nadhledem
Tak schválně co vymyslíme tady?
PS: doufám, že už to tady někde není a nepřehlédla jsem to
Otázka: Jak myslíte, že by vypadala herní povolání v dnešním skutečném světě?
Jak by se živil takový čaroděj, barbar nebo třeba (a ten by to měl hodně blbý) RDD?
Třeba takový zákonně dobrý klerik. Už jako malému se mu vrstevníci smáli, protože sebou pořád tahal růženec, na krku měl zavěšený velký kříž a místo "nashledanou" volal "Bůh s vámi!". Po letech vysedávání v kostelní lavici se rozhodl dát na dráhu katolického kněze, který svůj volný čas trávil postáváním na náměstí, zvaním na bohoslužby, žehnáním ostatním a křižováním se pokaždé když kolem prošel nějaký metalista. Později se dal do mírových sborů, jezdí do Afriky a tam svými doteky léči nemocné. Ikdyž tvrdí, že Bůh mu sesílá sílu, nikdo mu nechce věřit, že jsou jeho dotyky skutečně léčivé a zástupci moderní medicíny kroutí hlavou. Atd.
Berte to s nadhledem








