Page 1 of 2
Nahlášení o napadení účtu
Posted: 18:11 05. Nov 2012
by Snekoun
Věc : ukradení zlata
Acc : Snekoun
Postava : Markita Say
Datum : 5.11.2012
Čas : cca 16:15 - 16:45
Ztráta : cca 5 - 6 tis zlatých ( jde dohledat v logu ? pokud ne tak 5 tis, nepamatuji si to přesně zrovna jsem doručoval balíky )
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 18:53 05. Nov 2012
by Aulus
Vrátím ti to, až přijdeš do hry.

Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 19:44 05. Nov 2012
by zachy
Jak se tohle může stát?
Je nějaká možnost prevence?
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 19:47 05. Nov 2012
by Aulus
zachy wrote:Jak se tohle může stát?
Je nějaká možnost prevence?
Dělá to jeden bugger s postavou na první úrovni, která má skrývání a okrádání nad 100. Už dostal několikrát ban, ale vrátil se. Snažíme se tomu nějak zamezit.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 21:24 05. Nov 2012
by Shaman88
Naprosto jednoduché.
Nulová tolerance a neřešit to jako děti, ale jako dospělí.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 21:43 05. Nov 2012
by Prasokralik
Imho, vrátit True Seeing tak jak má fungovat

A dát povolení zabíjet bez odporu v jistých případech...
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 21:45 05. Nov 2012
by Shaman88
Jednodušeji. Trestní oznámení.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 21:48 05. Nov 2012
by Aulus
Odstranil jsem ze startovací lokace avatara smrti a zrození. Uvidíme, jak si ptáček poradí bez svázání v chrámu.
Kdo by chtěl ze stávajících hráčů zakládat novou postavu, ať se domluví s DM. Zatím je to bohužel nutné opatření.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 22:32 05. Nov 2012
by J.F.Payne
Editováno.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 22:51 05. Nov 2012
by Caehan
No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 22:56 05. Nov 2012
by Barbar321
Caehan wrote:No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.
Takovéto škody se velmi těžko dokazují a ještě hůře prokazují.
Nakonec zjistíš, že to dělá nějakej nějakej malej fracek, který není ještě ani trestně odpovědný

Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 23:15 05. Nov 2012
by Shaman88
Barbar321 wrote:Caehan wrote:No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.
Takovéto škody se velmi těžko dokazují a ještě hůře prokazují.
Nakonec zjistíš, že to dělá nějakej nějakej malej fracek, který není ještě ani trestně odpovědný

Pokud je to fracek, tak stačí aby nějakej oficiální papír dostali jeho rodiče.
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 12:00 06. Nov 2012
by Snekoun
Aulus wrote:Vrátím ti to, až přijdeš do hry.

Nahrazeno DM
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 12:19 07. Nov 2012
by innfra
Chtěl bych nahlásit, že dnes ráno cca od půlnoci se přihlašoval, zas lognul cca 3 postavy současně...
Acc: Kolator, Largon, Deemer
Postavy: Largon, Deemer, Lomyldor Galitte a ještě nějaké (nestihl jsem všechny zapsat).
Netuším kolik jich má zas v Karathe, ale stačil mě obrat o 15K, jestli by to šlo dohledat, žádal bych o náhradu, až bude mít někdo čas. Děkuji.
Postava Finnean Násir Taran.
EDIT GALLI: HOTOVO
Re: Nahlášení o napadení účtu
Posted: 01:01 04. May 2013
by innfra
Dnes tu prý zas něco řádilo, co jsem se logl, a než se probral... mohl jsem si tak akorát pobrečet nad 53 zlatkami

Byl by někdo tak ochotný a dohledal kolik jsem to měl peněz? Vim, že jsem měl cca kolem 250K ale přesně si to nepamatuji
Postava: Alexandr Rázný
Dík.