Page 1 of 2

Nahlášení o napadení účtu

Posted: 18:11 05. Nov 2012
by Snekoun
Věc : ukradení zlata
Acc : Snekoun
Postava : Markita Say
Datum : 5.11.2012
Čas : cca 16:15 - 16:45
Ztráta : cca 5 - 6 tis zlatých ( jde dohledat v logu ? pokud ne tak 5 tis, nepamatuji si to přesně zrovna jsem doručoval balíky )

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 18:53 05. Nov 2012
by Aulus
Vrátím ti to, až přijdeš do hry. :wink:

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 19:44 05. Nov 2012
by zachy
Jak se tohle může stát?
Je nějaká možnost prevence?

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 19:47 05. Nov 2012
by Aulus
zachy wrote:Jak se tohle může stát?
Je nějaká možnost prevence?
Dělá to jeden bugger s postavou na první úrovni, která má skrývání a okrádání nad 100. Už dostal několikrát ban, ale vrátil se. Snažíme se tomu nějak zamezit.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 21:24 05. Nov 2012
by Shaman88
Naprosto jednoduché.
Nulová tolerance a neřešit to jako děti, ale jako dospělí.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 21:43 05. Nov 2012
by Prasokralik
Imho, vrátit True Seeing tak jak má fungovat :) A dát povolení zabíjet bez odporu v jistých případech...

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 21:45 05. Nov 2012
by Shaman88
Jednodušeji. Trestní oznámení.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 21:48 05. Nov 2012
by Aulus
Odstranil jsem ze startovací lokace avatara smrti a zrození. Uvidíme, jak si ptáček poradí bez svázání v chrámu.

Kdo by chtěl ze stávajících hráčů zakládat novou postavu, ať se domluví s DM. Zatím je to bohužel nutné opatření.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 22:32 05. Nov 2012
by J.F.Payne
Editováno.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 22:51 05. Nov 2012
by Caehan
No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 22:56 05. Nov 2012
by Barbar321
Caehan wrote:No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.
Takovéto škody se velmi těžko dokazují a ještě hůře prokazují.

Nakonec zjistíš, že to dělá nějakej nějakej malej fracek, který není ještě ani trestně odpovědný :(

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 23:15 05. Nov 2012
by Shaman88
Barbar321 wrote:
Caehan wrote:No, tak na občansko-právní spor to prý stačí, pokud udělá nějakou škodu - třeba když bude majitelům serveru úmyslně bránit v provozování toho, k čemu chtějí server využívat, pak jim vzniká finanční odpovědnost.
Takovéto škody se velmi těžko dokazují a ještě hůře prokazují.

Nakonec zjistíš, že to dělá nějakej nějakej malej fracek, který není ještě ani trestně odpovědný :(
Pokud je to fracek, tak stačí aby nějakej oficiální papír dostali jeho rodiče.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 12:00 06. Nov 2012
by Snekoun
Aulus wrote:Vrátím ti to, až přijdeš do hry. :wink:
Nahrazeno DM

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 12:19 07. Nov 2012
by innfra
Chtěl bych nahlásit, že dnes ráno cca od půlnoci se přihlašoval, zas lognul cca 3 postavy současně...
Acc: Kolator, Largon, Deemer
Postavy: Largon, Deemer, Lomyldor Galitte a ještě nějaké (nestihl jsem všechny zapsat).
Netuším kolik jich má zas v Karathe, ale stačil mě obrat o 15K, jestli by to šlo dohledat, žádal bych o náhradu, až bude mít někdo čas. Děkuji.

Postava Finnean Násir Taran.

EDIT GALLI: HOTOVO

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 01:01 04. May 2013
by innfra
Dnes tu prý zas něco řádilo, co jsem se logl, a než se probral... mohl jsem si tak akorát pobrečet nad 53 zlatkami :lol: Byl by někdo tak ochotný a dohledal kolik jsem to měl peněz? Vim, že jsem měl cca kolem 250K ale přesně si to nepamatuji :roll:
Postava: Alexandr Rázný

Dík.