Page 1 of 15

Nelze se pripojit!

Posted: 17:30 07. Nov 2012
by vercas
Ahoj zdravim vas,

Uz je to dva dny co jsem si zalozil postavu ale jak mi bylo receno ve hre pany jeskyne tak kvuli nejakemu bugerovi se neda dostat do sveta rikali at prijdu zitra to npc tam stale nebylo a tedka se nemuzu vubec pripojit na server.

Nemuzu zahrat muzete mi prosim pomoct nebo objasnit situaci co se deje diky!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 17:38 07. Nov 2012
by Shaman88
Prosím tě, jak se dozvěděl o Thalii?
Resp. je někdo z Thalie nebo jiného světa nebo jiné hry kdo by se za tebe mohl zaručit že nejsi podvodník?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 17:42 07. Nov 2012
by vercas
server jsem nasel na seznamu http://www.neverwinter.cz

Muzes mi prosimte rict k cemu je tento vyslech? byl mi znemoznen pristup do sveta, nyni se nemuzu ani zalogovat proc bych nemel jit na jiny server kdyby bylo alespon nekde napsane co musim udelat abych si mohl zahrat tak bych to nejak prekousl ale todle je uz trosku moc

ps: server je i v seznamu na gamespy

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 17:48 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:server jsem nasel na seznamu http://www.neverwinter.cz

Muzes mi prosimte rict k cemu je tento vyslech? byl mi znemoznen pristup do sveta, nyni se nemuzu ani zalogovat proc bych nemel jit na jiny server kdyby bylo alespon nekde napsane co musim udelat abych si mohl zahrat tak bych to nejak prekousl ale todle je uz trosku moc

ps: server je i v seznamu na gamespy
To není výslech. Jen se tě slušně ptám. Chci aby na Thalii hráli jen poctiví hráči, tzn. pokud sám mezi ně patříš měl bys pochopit že nějaký pablb a otrapa může zničit hru všem ostatním hráčům.

Takže se zeptám znova - je někdo z hráčů Thalie kdo by se za tebe mohl zaručit?

Ještě bych tě rád upozornil že všechny NWN světy jsou soukromé projekty, tvůrci sami rozhodují koho na svých světech chtějí a koho ne.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 17:57 07. Nov 2012
by vercas
Server jsem nasel na neverwinter.cz jelikoz je zde nejvic hracu online vybral jsem si ho.

Skus se vzit do moji situace, v zadne hre jsem se nesetkal s takovyma obtizema sluzbu vubec vyuzivat asi opravdu stojite za to kdyz mate hrace online jestli si vsichni prosli tim co ja.

V cem je potiz? Uz jsem se jednou ptal kde ziskam dostupne informace co je treba udelatabych mohl hrat, to co je napsane na hl webu jsem vse udelal. IP vyplnena spravne, thalie klic atd ... prihlasuji se na autorizacni server se spravnym jmenem a heslem a nejde se na server pripojit.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:06 07. Nov 2012
by -darkvision-
Je tu teď doba temna, to znamená, že je všechno daleko těžší než normálně. Nezbyde ti, než vyčkat na odpoved zeshora.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:07 07. Nov 2012
by Shaman88
Nemůžeš se připojit protože zřejmě máš BAN.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:09 07. Nov 2012
by vercas
ban za co? ve hre jsem stravil pet minut psani si s dm kteri mi rekli abych prisel zitra ze bude dostupne npc pro vpusteni do hry. Ted se nemuzu pripojit ani na server wtf?:D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:14 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:ban za co? ve hre jsem stravil pet minut psani si s dm kteri mi rekli abych prisel zitra ze bude dostupne npc pro vpusteni do hry. Ted se nemuzu pripojit ani na server wtf?:D
Podívej - jsi jedinný nový hráč za poslední týden.
Při komunikaci s bugerem nám buger řekl že jeho kamarád, který nebuguje se zde tady nedokáže připojit. (tzn. že jsi to ty.)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:18 07. Nov 2012
by vercas
pockej a to myslis teda vazne ze mam ban za jednani cizi osoby?:D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:19 07. Nov 2012
by Shaman88
Ano vážně.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:21 07. Nov 2012
by vercas
to je fajn, tak vam preju pomale vymirani serveru kdyz nevpoustite nove hrace do sveta :] ale nezapomente to napsat na hl stranku

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:22 07. Nov 2012
by Shaman88
Prosím můžeš mi do PM dát na tebe email. Jakmile se tahle situace vyřeší napíšeme ti to.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:25 07. Nov 2012
by vercas
sorry ja na todle nemam naladu po tom co jste predvedli, cus

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:26 07. Nov 2012
by Shaman88
Čau a pěknej den.