Page 1 of 2

nelze se pripojit 2

Posted: 21:10 09. Nov 2012
by Seiken
Zdravím lidičky,

toto je dotaz především na správce serveru:

Zaregistroval jsem se na webu ale nemohu se přihlásit do hry, z mojí pm komunikace s Shaman88 vyplinulo že teď platí jistá opatření zamezující novým účtům vstup do hry. Byl jsem ochotný dodat jakékoliv podklady (např dodat životopis postavy atd) že nejsem dotyčný hráč co tu prasí a kvůli kterému jsou tyto danné opatření v provozu. Vše vypadalo fajn jakože by se to mohlo během pár dnů s dodaným životopisem vyřešit a mě by byl tedy umožněn vstup do hry načež mě pan Shaman začal urážet a tvrdit že jsem dotyčný buger protože jsem v časovém rámci registrace na fóru a poslání pm nemohl přečíst topic (nelze se připojit) což je naprosté bullshit tvrzení.

Proto mě zajímá názor i ostatních členů teamu jestli je normální takto odepřít vstup do hry slušnému hráči a zda-li plánujete danné bugy odtranit a umožnit tak vstup do světa případným novým hráčům.

Díky

Seiken

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 21:21 09. Nov 2012
by Nalkanar
Asi takto z hlediska ne-admina...

- opatření jsou směřována jen na toho bugera, pokud fungují, tak to značí, že jim "náhodou odpovídáš"
- název topicu + Shamanův odhad založení účtu jsou podezřelé
- další drobnosti

8)

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 21:30 09. Nov 2012
by zachy
Jak bylo řečeno v prvním topicu:

Může se za tebe nějaký hráč (Ať už z tohoto nebo z jiných NWN serverů) zaručit?

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 21:41 09. Nov 2012
by Shaman88
Klidně cituj PM. Mohl bys napsat jak jsem tě urážel?
Napsal jsem ti že jsi potencionální buger.
Napsal jsi mi že jsi nikdy nehrál žádnou hru s RP a není nikdo kdo by se za tebe zaručil.
Takže jsem ti napsal že přístup do hry nedostaneš.

Možná se ti to nebude líbit, ale napíšu ti to znova.
Tohle opatření je proto aby chránilo hráče Thalie. Pokud bychom tě do hry jen tak pustili tak tohle opatření má nulovou účinnost.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 21:50 09. Nov 2012
by Radim
I kdyby jsi buger nebyl stejně na tebe bude v této chvíli nahlíženo jako na bugera.Za poslední dva dny dva stejné topiky,trošku divná souhra náhod a zájem o Thalii.Navíc nevěřím,že člověk co přijde na Thálii hned přečte forum,když to nejdůležitější je na webu.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:02 09. Nov 2012
by Seiken
Uraží mě ten styl jednání
Shaman88 wrote:Přístup do hry nedostaneš. Konec.
S rp zkušenosti mám, hrál jsem dračí doupě již od malička (od verze 1.3 do verze drd+) + adnd 2.0.

Stále jsem se nedozvěděl podstatu těch opatření, je nutné znát někoho z thalie kdo se za mě zaručí?

to Radim: Informace na webu jsem si pochopitelně přečetl jelikož jsem dodržel všechny instrukce (povinné soubory, registrace na webu + thalie klíč) a stále mi to nešlo přešel jsem do danného topicu kam odkazuje stránka jak se připojit z hlavního thalijského webu.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:08 09. Nov 2012
by kucik
Ve skutecnosti od te doby prisli novi hraci. Pouze ty jsi opet neprosel vstupnim testem zpocivajicim v:
1. Schopnosti slusne jednat s lidmy.
2. Trefit spravne alespon polovinu I/Y v textu.

Navic jak jiz zminoval shamman. Je nepravdepodobne, ze by jsi za tri minuty od registrace zvladnul precist cele forum. Take je tve chovani stale stejne a snadno identifikovatelne.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:10 09. Nov 2012
by Diemo
zdar, jestli jsi dobry a chytry hrac, tak to pochopis ne? Mame tu tedka problem, stojis o to se stat soucasti Th.?, tak si budes muset chvilku pockat. Urcite se ti to vyplati :ewink:

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:21 09. Nov 2012
by Seiken
kucik wrote:Ve skutecnosti od te doby prisli novi hraci. Pouze ty jsi opet neprosel vstupnim testem zpocivajicim v:
1. Schopnosti slusne jednat s lidmy.
2. Trefit spravne alespon polovinu I/Y v textu.

Navic jak jiz zminoval shamman. Je nepravdepodobne, ze by jsi za tri minuty od registrace zvladnul precist cele forum. Take je tve chovani stale stejne a snadno identifikovatelne.
Říkam to znovu absolutní bullshit tvrzení. Odkaz na stránkach v sekci jak se připojit odkazuje do sekce Dotazy na mechaniku hry kde první topic bylo nelze se připojit z danného topicu mi bylo hned jasný o co jde jelikož se tam o tom píše.

Čili nečetl jsem celé fórum ale relevantní topic a první topic NELZE SE PRIPOJIT v sekci Dotazy na mechaniku hry kam mě odkázala sekce JAK SE PRIPOJIT na hlavním webu.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:22 09. Nov 2012
by Shaman88
Čeho chceš jako dosáhnout. Napsali jsme ti že tě do hry nepustíme.
Chceš nás snad nějak přemlouvat nebo o co ti jde?

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:25 09. Nov 2012
by Seiken
Chtěl jsem pouze poukázat na tvoje arogantní jednání a zda-li se schoduje s názorem ostatních adminů. Jak vidím pravděpodobně ano a jestli někdo do hry byl vpuštěn tak pouze protože tu někoho zná, v opačném případě by zde byl podobný relevantní topic NELZE SE PRIPOJIT.

Brain on, a trošku slušnosti by neuškodilo.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:31 09. Nov 2012
by Nalkanar
Hustý. Upgrade. Diakritika! Vyjadřování!

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 22:52 09. Nov 2012
by Shaman88
Začíná to být nuda.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 23:01 09. Nov 2012
by Seiken
Shaman88 wrote:Začíná to být nuda.
Jak má být toto relevantní k topicu kdy mi upíráš přístup do hry?

Vypadá to že se snažíš jen provokovat jelikož jsi skálopevně přesvědčený že jsem dotyčná osoba kvůli které nemůžu do hry. Do té doby jsi se choval slušně ale poté jako ukázkovej debílek.

Re: nelze se pripojit 2

Posted: 23:02 09. Nov 2012
by KaTo
Diakritika přibyla. Bohužel gramatické chyby, slovosled a s přibývajícími příspěvky i obsah...zůstává :| 8) .