Page 1 of 1

Krátký meč

Posted: 13:54 09. Oct 2007
by Parlachin
Jej tak to tu zase otravuji jen já

Při kouzlení "ostrosti" na krátký meč, mě to napíše, že se nejedná o sečnou zbraň. I když vím že to není možný, jsem se podíval a sečná zbraň to je.
Jedná se o vyrobený železný krátký meč, tak mě prosím informujte jestli je to jen chyba tohoto meče nebo jestli mám smůlu. Moc děkuji

Posted: 14:11 09. Oct 2007
by OneHeart
není špatně popisek zbraně?
krátký meč má být myslím bodná zbraň

Posted: 15:13 09. Oct 2007
by pepa48
presne.. nwn ji bere jako zbran bodnou

Posted: 08:47 10. Oct 2007
by Parlachin
Tak se omlouvám ano zmátl mě popisek a logika, že meče jsou sečný. NWN to opravdu bere asi jako bodnou zbraň.

Posted: 10:58 10. Oct 2007
by OneHeart
je to tak správně, defaultně v DnD je to taky bodná zbraň.l

Posted: 12:51 10. Oct 2007
by Parlachin
moc díky za info, no hold budu muset vyměnit kouzla