Page 1 of 1

Pozvánka na akci

Posted: 10:51 23. Nov 2012
by Snekoun
Občas se různě konají zajímavé akce a tak proč to nedat ostatním vědět :ewink:

Tuto sobotu v Praze - Šermířská burza !
http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce ... -2012.aspx

Re: Pozvánka na akci

Posted: 18:37 23. Nov 2012
by Braenn
Budem tam už na desátou. Nebo kousíček po, s Bahňákem a Myrpou.

Re: Pozvánka na akci

Posted: 19:23 23. Nov 2012
by Fryn
Braenn wrote:Budem tam už na desátou. Nebo kousíček po, s Bahňákem a Myrpou.
Škoda, že je to tak brzo. Jestli se ale přinutím, tak bych mohl dorazit přímo z práce.

Re: Pozvánka na akci

Posted: 19:24 23. Nov 2012
by Prasokralik
Však se to koná každej rok, jestli nestihneš tak příští rok jo hele, to je hned :P