Page 1 of 2
Dopis na nástěnce
Posted: 12:23 09. Dec 2012
by Kathermara
By mě velice zajímalo, který šikula vytáhl z koše "pomačkaný" dopis, který předtím kouzlem moje postavička zapálila a až pak vyhodila. Že tu koše nespalujou je sice blbé, ale tohle je docela rp blbost, takže prosím o stažení

Re: Dopis na nástěnce
Posted: 13:12 09. Dec 2012
by -RoF-
To asi někdo nevěděl, že je ten list spálený.
Jinak je pravda některé koše by bylo třeba upravit.
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 13:24 09. Dec 2012
by Braenn
Chápu zdroj rozčilení, ale dotyčný co dopis z koše vytáhl mohl těžko vědět, že byl předtím spálený, pokud k tomu nebyl přiložen další dopis vysvětlující. Tolik k RP blbosti.
Spíš rada pro příště - soukromých dopisů je dobré se zbavovat těsně před restartem a nikoli do veřejného odpadkáče.
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 13:25 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Doporucuju pouzivat kos v karathskych dilnach.
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 13:28 09. Dec 2012
by Aulus
Těžko může někdo vědět, že je ten papírek spálený, když ho najde v koši a není to do něj hvězdičkami dopsané.

Každopádně pokud spálený byl, měla by se ta informace asi odstranit.
Na druhou stranu nevidím důvod, proč by věci vhozené do koše měly hned zmizet. To je přeci blbost, ne? Věci v popelnicích taky zůstávají až do té doby, než je někdo odveze.
EDIT: Vidím to podobně, jak píše Braenn.
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:04 09. Dec 2012
by Pajule
Taky myslim, že by to nemuselo mizet..přece jen i chudina může vybírat koše s nadějí, že najde kus starého oblečení nebo jídla..
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:19 09. Dec 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:Těžko může někdo vědět, že je ten papírek spálený, když ho najde v koši a není to do něj hvězdičkami dopsané.

Každopádně pokud spálený byl, měla by se ta informace asi odstranit.
Na druhou stranu nevidím důvod, proč by věci vhozené do koše měly hned zmizet. To je přeci blbost, ne? Věci v popelnicích taky zůstávají až do té doby, než je někdo odveze.
EDIT: Vidím to podobně, jak píše Braenn.
no ať si kdo chce jak chce bufetí, ale aby někdo vybíral koše a jejich obsah věšel na nástěnku mi už teda nepřijde moc normální. Jak by ses tvářil jakožto nástěnkář, kdyby okolo přošel nějaký somrák, vyhrabal něco z koše co stojí opodál a pak si to vesele zamířil k tvé nástěnce a na tu to plácl?
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:21 09. Dec 2012
by Molly23
Někdy když čistím inventář tak po mě může někdo v koši najít poklad!

Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:23 09. Dec 2012
by Prasokralik
jojo jeden nikdy neví co v tom koši najde

Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:31 09. Dec 2012
by Amber
Prasokralik wrote:jojo jeden nikdy neví co v tom koši najde [img]
Kdyby v koši, ale co teprve v trezoru!

Postava si pronajme dům, koukne do trezoru a nestačí se divit. Jůů, mrtvolka v komoře. (Naštěstí si ji minulý obyvatel bytu přišel vyzvednout.)
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 14:58 09. Dec 2012
by Molly23
No jo. Ten trezor někdy překvapí. Já používal trezor jako odkladiště a když jsem do něj po půl roce nahlédl tak jsem se nestačil divit... POKLAAAD
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 15:53 09. Dec 2012
by Kathermara
Hele já beru, že to nevěděl, jen říkám, jak to bylo. Teď už je to asi jedno, když to všichni četli, tak to tam prostě vidí ohořelé

Re: Dopis na nástěnce
Posted: 17:39 09. Dec 2012
by innfra
jj, já do košů dřív házel věci co se nějak bugly(přebytek peněz nebo item co jsem zlikvidoval a při pádu serveru jsem ho měl zpátky...), nebo jsem je neměl už RP mít, že jsem se jich někde zbavil... takže je pak problém, když tu věc někdo najde a vytáhne... protože počítám se skriptem, který ty věci spálí

Takže už jsem opravdu přešel na možnost těsně před RS...
Re: Dopis na nástěnce
Posted: 18:39 09. Dec 2012
by Aillen
innfra wrote:jj, já do košů dřív házel věci co se nějak bugly(přebytek peněz nebo item co jsem zlikvidoval a při pádu serveru jsem ho měl zpátky...), nebo jsem je neměl už RP mít, že jsem se jich někde zbavil... takže je pak problém, když tu věc někdo najde a vytáhne... protože počítám se skriptem, který ty věci spálí

Takže už jsem opravdu přešel na možnost těsně před RS...
V karatských dílnách v krámku výkupčího krejčovských výrobků je koš, který vyhozené věci spaluje. Olwen tam háže nezdařené lektvary, aby se jich náhodný nálezce omylem nenapil. Okamžitě zmizí.

Re: Dopis na nástěnce
Posted: 20:38 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Kdyz uz se tu navrhovaly ty prukopnicke systemy, tak co nascriptovat moznost zniceni dopisu primo hracem?
EDIT: Pridat moznost "Snist dopis"....postave nad hlavou by se vypsalo *Zere/ji dopis*. V pripade treba predvolani inkvizici by to mohlo byt celkem efektni
