Page 1 of 1

NWN a nahrávání videa

Posted: 23:54 20. Dec 2012
by Shaman88
Má někdo zkušenosti s tvorbou videa z hraní NWN.
Popř. co je na to nejlepší?

Re: NWN a nahrávání videa

Posted: 00:26 21. Dec 2012
by XŠevyX
Tak asi fraps ne .? S tím nahraješ cokoli.. pokud to myslíš takhle

Re: NWN a nahrávání videa

Posted: 01:01 21. Dec 2012
by innfra
jj fraps je na tohle fajn, jen to chce mít program pro převod, s tím jsem měl před pár lety velkej problém, nevím jak je na tom současná verze frapsu... ale počítej s obrovskou spotřebou místa na disku...