Page 1 of 1

Rovnopravnost hobitu a vsech malych ras

Posted: 02:13 11. Oct 2007
by nomis_b
Vyhlasuji boj za rovnopravnost hobitu a vsech malych ras!

Oproti karathskym obchodnikum, Doubkovsti obchodnici nikdy nemuzou jit spat. Musi mit kvuli doternym dobrodruhum otevreno nonstop, a to vcetne starosty, ktery chce po nocich spat, a ne resit nejake neduhy kolemjdoucich dobrodruhu.
Obchodnici a obzvlaste starosta uz na tom zacinaji byt tak kriticky, ze uz pomalu usinaji ve stoje.

Take predmety jako je rybarsky prut jsou k dostani jen v provedeni velke, tudiz postava musi byt aspon 1,70m aby vubec takovy rybarsky prut udrzela v ruce.

Posted: 02:17 11. Oct 2007
by chlor
já mam pocit, že obchodníci (kromě spolku karathskych obchodniku) jsou vzhuru vsichni porád, aby nadržený action expiči mohli kdykoliv zajít prodat novej loot a nakoupit nový lahve...

to ze neni rybarskej prut pro hobity asi nebude zamerna diskriminace, spis se o tom nevi, ptz jsi bohuzel asi prvni hobit, kterej se ho pokousel upotrebit... ;)

Posted: 09:02 11. Oct 2007
by Daanri
Obchodnici by hore byt nemali celu noc...mali by mat zatvorene od nakej 23:00 do nakej 5:00 (presne casy neviem). Otvorene "nonstop" by mali byt len hostince a chramy.

S tym rybarskym prutom. No je pouzity model normalnej palice. Takze ak najdes naky iny model a vymenis ho. Nech sa paci. :wink:

Posted: 10:59 11. Oct 2007
by OneHeart
myslím, že předmět Magická hůl může používat i hobit , protože je střední
(a vzhledově je velmi podobná "prutu")... . a překopírovat skripty z prutu na jinej předmět snad nebudet takový problém (..ale možná to vidim moc amatérsky;))

Posted: 12:17 11. Oct 2007
by Sorrow
Zdarec.Neco jsem nasel na Vaultu, tak juknete ne obrazek, ty pruty jsou dost verohodny a plus spousta obrazku ryb.Ale nejspis by se k tomu mel vyjadrit nakej sripter.

http://nwvault.ign.com/View.php?view=pr ... ail&id=150

Sorrow

Posted: 13:15 11. Oct 2007
by Daanri
To som daval na WB forum uz davno, len to nema kto udelat. Takze bohuzel kym sa nenajde niekto kto to spravi, nebude musiet zniest ten stary prut v podobe obycajnej palice. Ale ak by mal niekto zaujem to udelat, nech sa ohlasi niekomu z teamu. :wink:

Posted: 22:15 11. Oct 2007
by Sorrow
Jsi proste nej... On holt kazdej nema pristup na WB forum.

Posted: 22:21 11. Oct 2007
by Daanri
heh? mas naky problem? ja len vravim, ze o tom uz vieme, ale kvoli vytazenosti ludi to nema kto udelat...nic vic nic min

Posted: 22:30 11. Oct 2007
by Sorrow
Proc bych mel mit problem.Ocenuju tvoji snahu.Bohuzel z tveho prispevku ,,az najdes naky jiny model a vymenis ho,, jsem nepochopil ze uz jsi neco nasel.Nic vic nic min :wink:

Sorrow

Posted: 15:28 12. Oct 2007
by Sylmael
V tom odkaze co poslal sorrow je HAK. V tom haku je model palice co vyzera ako... udica. Slaavaaaaa. Nic vic nic min.

Posted: 14:33 15. Oct 2007
by wekslo
Ja navrhuju pro gnomy...a teda i pro ty hobity noo, aby se udelala jakasi prenosna stolicka, ponevadz nedosahnu na hrusky atd! :P

Posted: 17:26 15. Oct 2007
by OneHeart
wekslo wrote:Ja navrhuju pro gnomy...a teda i pro ty hobity noo, aby se udelala jakasi prenosna stolicka, ponevadz nedosahnu na hrusky atd! :P
musíte chodit v tlupě a jeden "poskok" dělat tu stoličku :D
edit: ad."tlupa" :nevim, jak se tomu u těch prcků říká...hejno,stádo,roj?

Posted: 19:30 15. Oct 2007
by chlor
OneHeart wrote:
wekslo wrote:Ja navrhuju pro gnomy...a teda i pro ty hobity noo, aby se udelala jakasi prenosna stolicka, ponevadz nedosahnu na hrusky atd! :P
musíte chodit v tlupě a jeden "poskok" dělat tu stoličku :D
edit: ad."tlupa" :nevim, jak se tomu u těch prcků říká...hejno,stádo,roj?
...smečka

Posted: 19:35 15. Oct 2007
by wekslo
pchááá, rika se tomu neporazitelna druzina :P

Posted: 19:36 15. Oct 2007
by chlor
wekslo wrote:pchááá, rika se tomu neporazitelna druzina :P
pchááá :-D ;)