Page 1 of 1
Tamburína
Posted: 02:32 05. Jan 2013
by XŠevyX
Chci se jen zeptat jestli jsou nějaké skladby na tamburýně a nebo mi jen bugla a nechce se mi načíst menu se skladbami.
Re: Tamburýna
Posted: 02:35 05. Jan 2013
by Nalkanar
Nejsou.
Re: Tamburýna
Posted: 02:38 05. Jan 2013
by XŠevyX
Fajn... 5k v tahu

Re: Tamburýna
Posted: 03:18 05. Jan 2013
by Shaman88
Co to je tamburína?
To slovo slyším prvně.
Re: Tamburýna
Posted: 03:39 05. Jan 2013
by Caehan
Shaman88 wrote:Co to je tamburína?
To slovo slyším prvně.
Tamburína je tohle,
otázka je, co je to tamburýna.
(sám jsem googlil, tohle nevidí člověk napsané tak často, aby to věděl... neměl bych spoléhat na slova, která vidím na Thalce napsaná)
Re: Tamburýna
Posted: 03:45 05. Jan 2013
by XŠevyX
To je fuk jestli ý nebo í... navíc mám to tušení že dokonce i v Thalii je tvrdé Y. Podstatu dotazu to stejně nemění

Re: Tamburýna
Posted: 11:08 05. Jan 2013
by Amber
No jo, už se to řešilo i tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 2A#p142287
Jelikož samotná tamburína zní dost jednotvárně (hudba pro nástroje má být jednonástrojová nahrávka), navrhoval Jarri dodat k tomuto předmětu skladby pro bubny.
To by je ale někdo musel projít, protřídit, upravit...
*zašklebí se na Jarriho* 
Zkoušela jsem si od tebe Jarri ty věci poslechnout, ale můj mozek z toho vždy šílel a po 30 sekundách jsem to musela vypnout. Ne že by byly špatné, jen nejsem asi na bubínky.
Mimochodem, na tomhle se zastavilo přidání skladeb pro housle ode mě. Co si pamatuju, jsou už zcela připravené, ale klobouk chtěl vyčkat ještě na právě na ty bubnové, aby se přidaly ke stažení naráz.......

Re: Tamburýna
Posted: 20:26 06. Jan 2013
by Absinthorix
A ještě pár louten a kytar navrch k tomu

- já vím, jsem slibotechna.
Slibuju, že se polepším
Re: Tamburýna
Posted: 20:29 06. Jan 2013
by Amber
Absinthorix wrote:A ještě pár louten a kytar navrch k tomu

- já vím, jsem slibotechna.
Slibuju, že se polepším
Prdlačky, sedni na to a hezky je roztřiď, já už se na ty housle těším víc než půl roku.
Edit: Vlákno přejmenováno na Tambur
ína.

Re: Tamburýna
Posted: 21:47 06. Jan 2013
by Bruciacullo
Absinthorix wrote:A ještě pár louten a kytar navrch k tomu

- já vím, jsem slibotechna.
Slibuju, že se polepším
Nevěřili by jste lidičky kolikraát tohle už říkal...

Re: Tamburína
Posted: 23:54 06. Jan 2013
by XŠevyX