Page 1 of 2
Chybějící textůry
Posted: 12:31 08. Jan 2013
by Bhaall
Soráč, že zakládám nové téma, ale nenašel sem tu odpovídající...takže:
Toto se mi děje od zapojení nové grafiky...nemáte někdo tušení jak to fixnout pls?
http://bhaall.sweb.cz/Thalie%201.9_0000.jpg
Pro upřesnění to brnění a helma mají mít černo-zlatou barvu, a ten plášt obyvatelé asi taky jinou, prostě mě to některý barvy "chybí".
Po reinstallu mě dokonce chybí i ehm rouška/šerpa...
Re: Chybějící textůry
Posted: 12:33 08. Jan 2013
by Caehan
A zkoušels to vypnout a zapnout... eh, tedy, dát u barvíře následující a předchozí model?
EDIT: Aha, to není problém, tak nic... myslel jsem, že vadí chybějící pánev.
Re: Chybějící textůry
Posted: 12:34 08. Jan 2013
by -RoF-
Caehan wrote:A zkoušels to vypnout a zapnout... eh, tedy, dát u barvíře následující a předchozí model?
Tu roušku kterýkoliv jiný hráč vidí, ale nevidí ji jen on sám.
Nemáš nějaké nestandartní overide?
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:18 08. Jan 2013
by Bhaall
Ee, čistej reinstall.
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:22 08. Jan 2013
by Braenn
Asi zbytečná otázka, ale stáhl sis i nejnovější CEP, ve kterém ta rouška může být? A na vypadlé textury pomáhá opravdu jen ten reinstal a pokud ne, sežeň si někoho, kdo tu hru má v pořádku a je ochoten ti ji na kompl z exteráku přetáhnout.
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:25 08. Jan 2013
by Bhaall
Stáhl sem si ted Diamond edici, installnul sem tam CEP 2.4 ergo poslední verzi. Předtím sem tam měl originál Deluxe edici. To bude to grafikou, NWN ji ani nedetekuje :/
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:27 08. Jan 2013
by klobouk
Pomáhá mi zapnutí "Environment mapping on creatures" (Advanced video options).
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:32 08. Jan 2013
by Braenn
Hm, pomohlo by nastavení kompatibility na nižší win?
S tím zapnutím Mapování prostředí na bytosti, to by nemělo mít vliv, ne? Když to vypnu, tak to rozhodně nedělá efekt vypadávání textur.
Re: Chybějící textůry
Posted: 13:32 08. Jan 2013
by Bhaall
Všechny tyhle standart věci sem vyzkoušel, včetně kombinací

Re: Chybějící textůry
Posted: 15:35 08. Jan 2013
by Bhaall
Hmm tak sem to zkoušel i na K2 a je to nějakej konflikt CEPu s grafikou...základní hra funguje úplně vpoho...
Re: Chybějící textůry
Posted: 17:13 08. Jan 2013
by -darkvision-
Jiné ovladače grafiky? (jsem antitechnik)
Re: Chybějící textůry
Posted: 17:20 08. Jan 2013
by -RoF-
Nevím co máš za grafiku, ale zkoušel si hledat i tady něco?
http://social.bioware.com/forum/
Re: Chybějící textůry
Posted: 18:04 08. Jan 2013
by zachy
Podobný problém jsem řešil taky, hru spouštím BEZ nastavení kompatibility a ...
1. stáhl jsem si ovladač od výrobce, to nefungovalo, pak jsem si stáhl ovladače přes windowsáckou featuru akutalizace ovladače a bylo to lepší (asi tam mám nějaký mix obou ovladačů).
2. Určitě zkus nastavit v nwn kvalitu textur na 16bitů (nedávej kompatibiltu 16b)
Re: Chybějící textůry
Posted: 10:58 09. Jan 2013
by Bhaall
Zkusím těch 16bitů...dík
Jinak fóra sem projel slušně...dokonce sem si stahoval white bug fixy pro CEP i pro 1.69 z Vaultu...
Re: Chybějící textůry
Posted: 11:22 09. Jan 2013
by Lord_Berserk
Bhaall pise ze ma nejnovejsi CEP 2.4 ... je to k necemu, kdyz Thalie jede na 2.1 neni to spis na skodu ?

Mensi OT dotazek
