Page 1 of 66

Volby

Posted: 16:00 11. Jan 2013
by kokosak
Kníže FTW!

*flame ON*

Re: Volby

Posted: 16:02 11. Jan 2013
by J.F.Payne
Jedině kníže. Zbytek je hrozivá vize. Škoda, že kníže není tak o pět, deset let mladší.

Re: Volby

Posted: 16:04 11. Jan 2013
by Shaman88
Celá naše široká rodina se shodla že bude volit Avatara.

Re: Volby

Posted: 16:05 11. Jan 2013
by kucik
Roithová, Kníže, Franz. V tomto pořadí jim držim palce. Ostatní je pro mě neakceptovatelné.

Re: Volby

Posted: 16:09 11. Jan 2013
by KaTo
V prvním kole jednoznačně Avatar. V druhém asi 9mm :twisted: :mrgreen: :lol: :lol: (a v magnum verzi :twisted: )!

Re: Volby

Posted: 16:10 11. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Franz....knize je uz prilis stary a mel by se venovat uz jinym vecem, nehlede na jeho artikulacni dovednosti, ktere jsou naprosto priserne (vyzledem k veku). Zbytek jsou bud stare struktury nebo jedinci o nicem.

Re: Volby

Posted: 16:19 11. Jan 2013
by kucik
Uděláme si anketu! :mrgreen:

Re: Volby

Posted: 16:22 11. Jan 2013
by J.F.Payne
Který hovado tu volí Miloše?!

Re: Volby

Posted: 16:23 11. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:Uděláme si anketu! :mrgreen:
...*pláče* Néé, oni mi z Avatara udělali Sithááá!! ááááá!! SW strike back!! :twisted: :lol: :lol:

Re: Volby

Posted: 16:23 11. Jan 2013
by Nalkanar
Tolerance FTW... ale Miloše nevolím :D

Re: Volby

Posted: 16:24 11. Jan 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:Který hovado tu volí Miloše?!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Doufám, že troll

Re: Volby

Posted: 16:26 11. Jan 2013
by KaTo
kucik wrote:
J.F.Payne wrote:Který hovado tu volí Miloše?!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Doufám, že troll
..nedělej Máňu a práskni z který IP to přišlo :twisted: :mrgreen: , rád se seznámím s dalším kolegou (tedy ani ne tak s voličem Milouše, ale jako s trollem :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Re: Volby

Posted: 16:40 11. Jan 2013
by slencak
J.F.Payne wrote: Škoda, že kníže není tak o pět, deset let mladší.
Přesně tak.

Vážně chcete avatara :lol: ?

Re: Volby

Posted: 16:43 11. Jan 2013
by Shaman88
Ano Avatar bude nejlepší zástupce naší republiky ve světě.

Re: Volby

Posted: 16:47 11. Jan 2013
by J.F.Payne
Na druhou stranu, když Franz v debatě prohlásil, že v rámci boje proti korupci by rozšířil pravomoci tajné policie tak, aby mohla prověřovat občany podezřelé z korupce... už jsem si představoval nový uniformy BIS, sestávající ponejvíc z dlouhýho koženýho kabátu...