Page 1 of 1

nedostal jsem životy

Posted: 19:26 17. Jan 2013
by Awadar
Po nějakým čase jsem se logl, abych se podíval kolik, že ten můj chcípák dostane života. A on nedostal ani jeden – místo 160 hp mám stále svých 123 hp.
Acc. Awadar
Postaba: Ranek Nordův hněv

Re: nedostal jsem životy

Posted: 20:02 17. Jan 2013
by karolina
Popros nějaký DM o relevel, slencak taky relevlik protože se ho změna nedotkla.

Re: nedostal jsem životy

Posted: 22:06 17. Jan 2013
by kucik
Awadar wrote:Po nějakým čase jsem se logl, abych se podíval kolik, že ten můj chcípák dostane života. A on nedostal ani jeden – místo 160 hp mám stále svých 123 hp.
Acc. Awadar
Postaba: Ranek Nordův hněv
Jj, to je jedina tvoje postava, kterou to nevzalo. Diakritika.

Re: nedostal jsem životy

Posted: 20:25 24. Jan 2013
by Aulus
Awadar wrote:Po nějakým čase jsem se logl, abych se podíval kolik, že ten můj chcípák dostane života. A on nedostal ani jeden – místo 160 hp mám stále svých 123 hp.
Acc. Awadar
Postaba: Ranek Nordův hněv
Hotovo.

Re: nedostal jsem životy

Posted: 15:18 24. Jun 2013
by Bahnak
Tak jsem po nějakém tom pátku logl svého DD a koukám že HP se u mě taktéž nezvyšovalo..., rozhodně nemám max. a to jsem se tak moc těšil.

Re: nedostal jsem životy

Posted: 15:18 24. Jun 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Tak jsem po nějakém tom pátku logl svého DD a koukám že HP se u mě taktéž nezvyšovalo..., rozhodně nemám max. a to jsem se tak moc těšil.
Postava má diakritiku ve jméně?

Re: nedostal jsem životy

Posted: 16:14 24. Jun 2013
by Bahnak
Jméno: Orko
Takže tím to asi nebude...

Re: nedostal jsem životy

Posted: 17:02 24. Jun 2013
by kucik
Protože byla postava v té době zmražená.

Re: nedostal jsem životy

Posted: 17:30 24. Jun 2013
by Bahnak
chjo :-( tak holt smolik

Re: nedostal jsem životy

Posted: 18:15 25. Jun 2013
by Derken-
Bahnak wrote:Jméno: Orko
Takže tím to asi nebude...
HOTOVO