Page 1 of 1

po oživení pořád v pekle

Posted: 00:02 19. Jan 2013
by Jeanes
Včera jsem zemřel v dungu. Kolega odnesl mojí mrtvolu do chrámu, pokecal s knězem, zaplatil mu, kněz zakouzlil oživení, mě v pekle problikl monitor, zmizelo mi 1% xp, no ale v pekle jsem zůstal. Mrtvola byla fuč, takže jsem to musel vzít přes rohatýho za dalších 5%xp + zlato. Prosím až budete některý DM ve hře, nemůžu nikoho zastihnout, pošlu screen. Dikys

Re: po oživení pořád v pekle

Posted: 00:05 19. Jan 2013
by Nalkanar
Rada: dodej ještě jméno postavy ať DMs vědí koho hledat.

Re: po oživení pořád v pekle

Posted: 00:10 19. Jan 2013
by Jeanes
:mrgreen: Balisstra