Page 1 of 1
Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:03 22. Jan 2013
by Aillen
Prosím o radu,
ještě včera jsem s Fionou normálně hrála, dne se s ní nemůžu přihlásit, s postavou Olwen to jde bez problémů.
Tohle mi to píše, když se s Fionou zkouším přihlásit:
Nevím co s tím

Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:07 22. Jan 2013
by KaTo
Neumřela ona a nepadla pod level? (pak by na sobě mohla mít nasazený nějaký item, na který nemá lvlově nárok)
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:14 22. Jan 2013
by Aillen
Neumřela, normálně jsem se odhlásila ze hry.
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:17 22. Jan 2013
by kucik
Máš na sobě item, který nemůžeš nosit.
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:19 22. Jan 2013
by Aillen
Nevím no, před odhlášením si na sebe vzala dvě věci, ale šlo to, ty věci nebyly červené, na znamení, že nejsou pro její levl.
Co ale s tím můžu teď udělat? Jde to nějak vyřešit?
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:21 22. Jan 2013
by kucik
Jo, já ti postavu svlínku, až se dostanu doma k počítači.
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 18:23 22. Jan 2013
by Aillen
Děkuji

Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 23:52 22. Jan 2013
by kucik
Svleceno.
Re: Nemožnost přihlásit postavu do hry
Posted: 00:44 23. Jan 2013
by Aillen
Už to funguje, děkuji za pomoc
