Page 1 of 3
Poštovní služby?
Posted: 15:30 11. Oct 2007
by OneHeart
nikde ve hře sem to zatim neviděl, ale zajímalo by mě, jestli ve hře fuguje něco jako pošta.
Jestli ne ,tak by se něco takového imho hodilo.
A nebo jinak, jestli je metagejm,kdybych používal nějakého poštovního ptáka -řádně vycvičenýho- ,který by uměl lítat mezi dvěmi destinacemi a nosit nějkej ten dopis.
Posted: 15:46 11. Oct 2007
by Daanri
Neco ako posta zatim nefunguje, casom by sa to ale spravit podla mna mohlo (ak sa najde niekto kto to udela, znova pripadny zaujemci nebojte sa ozvat

)
Myslim, ale ze nie je problem ked si hraci obcas poslu naku spravu cez nakeho "ptaka" (napisu cez tell), pripadne sa daju ako postove listy pouzit papiere na ktore sa da pisat a nechat ich ako odkaz niekde na zemi lezat. Problem je, ze si ten odkaz moze precitat kazdy kto ho najde.
Urcite, ale sme proti volaniu o pomoc cez tell, ked niekto lezi niekde mrtvy a podobne, ale to ti urcite vysvetlovat nemusim.

Posted: 16:02 11. Oct 2007
by Morn
Kup jsi v Karathe psa a nebo ptáka
Já používám psa je dobrej ale nedoporučiju používat jako stopu ponožky

! Použil jsem Vrogovi a pes pošel

Posted: 16:08 11. Oct 2007
by Kiri
Morn wrote:Kup jsi v Karathe psa a nebo ptáka
Já používám psa je dobrej ale nedoporučiju používat jako stopu ponožky

! Použil jsem Vrogovi a pes pošel

lol - legie nesklame....co takhle vydat sbirku, alespon pro hrace. Kolikrat kdyz ctu ty zazitky umiram smichem. Jako neutral s legii moc do styku neprijdu

Posted: 18:00 11. Oct 2007
by Pajule
co se tyce posty tak na dragon hammeru je maji,ale zatim jsem nikomu nepsala,takze nevim jak to funguje..ale vim ze se tam daji posilat dokonce i balicky..

Posted: 18:15 11. Oct 2007
by Sylmael
Ake holuby...... toz ludia co chcu na vsetko systemy heh. A co by vam ruky polamalo keby ste poslali ineho hraca co prave pride pod ruku s balickom ci listom? Btw na tie dopisy co sa daju kupit v Karathe existuje aj pecat (predmet) ta by sa mala dat ziskat od DM ale je to RP pecat cize nie len tak hocikomu za 100gp. S nou zapecatis list a ten druhy potom vidi ze pecat bola porusena ak ju listonos znici. Samozrejme su tu este holuby ako krajna nudza ked nieje ziadny newbik postar po ruke. Proti tomu nic nemam.
Lorra opakovací pták
Posted: 20:08 11. Oct 2007
by monstera
Lucie má papouška, - Lorru opakovacího ptáka. Když je v dílně a nebo v okolí Ivory a je ochotná přijímat objednávky, poletuje Lorra před dílnou nad dopisem, do kterého je možno připsat své požadavky. Pokud někdo neumí psát, naučí text papouška a ten ho Lucii zopakuje. V poslední době však Lucie se cítí unavena a příliš zakázky nevyhledává.
Posted: 00:50 12. Oct 2007
by OneHeart
pardón, mám asi blíže k realitě než k fantasy. Takže raději přijmu holuba co umí lítat mezi dvěma místy, než papouška,který za mě obchoduje ...či nějakou moudrou DM pečeť za pár tisíc...bo snad hráčskou postavu, které je uplně šumafuk, když donese dopis otevřený (najde-li se vubec nějaká, která by dělala poslíčka)

Posted: 01:28 12. Oct 2007
by chlor
Sylmael wrote:Ake holuby...... toz ludia co chcu na vsetko systemy heh. A co by vam ruky polamalo keby ste poslali ineho hraca co prave pride pod ruku s balickom ci listom? Btw na tie dopisy co sa daju kupit v Karathe existuje aj pecat (predmet) ta by sa mala dat ziskat od DM ale je to RP pecat cize nie len tak hocikomu za 100gp. S nou zapecatis list a ten druhy potom vidi ze pecat bola porusena ak ju listonos znici. Samozrejme su tu este holuby ako krajna nudza ked nieje ziadny newbik postar po ruke. Proti tomu nic nemam.
jestli mas pocit, ze se tu obecne hraje tak pekny RP, ze tenhle server se obejde bez systemu, tak ti fakt zavidim... Ruky by nam to nepolamalo, ale ne vzdy chces posilat ineho hraca, ne? Krom toho se ti na nejakyho listonose 9 z 10 lidi vyprdne, ptz jdou stejne vymlatit nejakej dung. A s newbikama je tu problem a to ten, ze nejsou. Kazdej se tu vyexpi na nejakej patej a vyssi lvl za den a to uz proti moji postave treba neni newbik. Moje postava tu zas hraje dost dlouho na to, aby byla nazyvana newbikem (i kdyz lvl tomu mozna neodpovida) a nosila nekomu postu...
Posted: 06:10 12. Oct 2007
by Pajule
hmmm *neco si zamrmla v elfstine a ceka dal *
:D
Posted: 10:48 12. Oct 2007
by Lord_Berserk
to vam nestaci napsat po tellu?? *prilit postovni holub neco ma v paratu* druha strana *stah holuba za nohu cte vzkaz*

...sem todle vodkoukal vod Samindry kdyz tu este hrala
po tydle domluve mate snad este lopatu a muzete svy milostny psanicka zakopavat

...a ne ze ted bude Thalie plna krtin, premnozenejch holubu a jiny haveti a kazdej tu bude behat s lopatou

Posted: 10:58 12. Oct 2007
by chlor
no, obávam se, že tu nešlo jen o ty holubi... (kdyby byli holubi, tak by to bylo uplne bajecny, ale to asi jen tak nepujde. Tell nikdo nechtenej nesestreli, postovniho holuba jo, bylo by to zajimavejsi, ale o to nejde ; )
Posta ma proti tellu svoje vyhody myslim. Treba ze muzes napsat nekomu kdo neni online je zrovna jedna z tech zasadnejsich... A posta na vaultu taky je hotova, pokud vim, hold neni nikdo kdo by to sem uměl našťouchat.
Re: :D
Posted: 11:00 12. Oct 2007
by OneHeart
Lord_Berserk wrote:to vam nestaci napsat po tellu?? *prilit postovni holub neco ma v paratu* druha strana *stah holuba za nohu cte vzkaz*

...sem todle vodkoukal vod Samindry kdyz tu este hrala
po tydle domluve mate snad este lopatu a muzete svy milostny psanicka zakopavat

...a ne ze ted bude Thalie plna krtin, premnozenejch holubu a jiny haveti a kazdej tu bude behat s lopatou

pták který si najdu ürčitou osobu ať je, kde je....Tomu se snažim vyhýbat jak jen můžu, protože to neni nic jinýho než domluva po tellu zabalená do RP omáčky
př.: *přilítne holub se vzkazem : "můj pán je mrtvej, di ho voživit!" *
Posted: 11:04 12. Oct 2007
by chlor
..no to taky. Princip postovniho holuba je ten, ze se umí vrátit domů

Posted: 15:02 12. Oct 2007
by monstera
[quote="OneHeart"]. Takže raději přijmu holuba co umí lítat mezi dvěma místy, než papouška,který za mě obchoduje
JO, ALE holuba musíš nejprve mít, pak ho dát osobě, která ti potenciálně může něco psát, ta ho musí tahat v batohu až do použití, a až když ti něco chce vzkázat, tak ho může vypustit.
Papoušek je skutečný, opravdu se na určitém místě vyskytuje, pod ním leží na zemi skutečný papír, vzkaz může nechat kdokoliv. Vyzvedávám ho až jdu domů - není potřeba ani tell.