Page 1 of 2

Připojení

Posted: 00:36 30. Jan 2013
by Liseryan
Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?

Re: Připojení

Posted: 00:40 30. Jan 2013
by Caehan
Liseryan wrote:Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?
Tím, že nemáš vyplněnou správně IP adresu?

Re: Připojení

Posted: 00:41 30. Jan 2013
by Amber
Liseryan wrote:Ahoj, nevím jestli jsem špatně nehledal, ale nejde mi se k vám připojit. Vše jsem postahoval (NWN Plat. mám svoje :), nakopíroval, cdkey vygeneroval a ve hře když zadám server tak mi ho to nalezne, alepo chvíli se napíše time out a spojení přerušeno. Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže dělat problém,že jsem zkoušel i kandelabrii?
Ahoj,
že by bylo thalijské připojení žárlivé a nechtělo tě pustit, pokud máš zároveň pletky s Kandelábrií? :shock:
Jen žertuju... za poslední dobu mělo pár lidí problém, zkus se podívat na dotazy zde http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewforum.php?f=107 nebo poradí někdo chytřejší než já... :wink:

Edit: Caehan je rychlejší :)

Re: Připojení

Posted: 00:42 30. Jan 2013
by klobouk
Řeší se...

Re: Připojení

Posted: 01:13 30. Jan 2013
by Amber
Vlákno přesunuto do sekce Dotazy na mechaniku hry, protože tam bývají směřovány podobné dotazy a snáz je v budoucnu někdo najde, pokud bude mít stejný problém. ;)

*celá šťastná, že už umí přesouvat* :mrgreen:

Re: Připojení

Posted: 09:55 30. Jan 2013
by Liseryan
Ahoj, děkuji za včerejší rychlé reakce, ani jsem nečekal reply, na fóru nikde nikdo a o pět minut později už bylo tolik pomoci :)

Re: Připojení

Posted: 10:01 30. Jan 2013
by Amber
Liseryan wrote:Ahoj, děkuji za včerejší rychlé reakce, ani jsem nečekal reply, na fóru nikde nikdo a o pět minut později už bylo tolik pomoci :)
Takže problém vyřešen? ;)

Re: Připojení

Posted: 10:09 30. Jan 2013
by Liseryan
To sice ještě ne, ale byla mi záhy přislíbená pomoc v následujících dnech, tak jsem chtěl ohodnotit Vaší vstřícnost :).

Re: Připojení

Posted: 10:59 16. Mar 2013
by cid
zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem to ani nevím v jakém poředí do složky nwn k souborům se stejnou koncovkou. jako poslední jsem tam dal cep, patch, češtinu, crack. na stránkách jsem vyplnil ten thalijskej cdklíč a podle té stránky jak má ukázat IP adresu jsem jí tam napsal. když ale namě nezačal ječet že mám špatnej cd klíč začal ječet že mnou zadaná IP je pro můj počítač špatná že mám podle té tabulky co nad tím vyběhla úplně jinou IP. zadal jsem tam teda tu která podle tvrzení byla správná. natěšený že se konečně na přelomu dvou dnů ( kolem půlnoci) lognu jsem to pozapínal a pokračoval dál podle návodu. napsání jména a hesla, odklikání abych se dostal na zadání názvu serveru. taky mi zahlásil po nalogování do síte jak se ukazuje ta tabulka že některé služby nemusí být přístupné nebo co další tabulku. něco jako že je nová verze NWN jestli to chci aktualizovat. kliknul jsem že ne. vyplnil název serveru a dal připojit. naskočila tabulka že snažím se najít server, server nalezen snažím se připojit a pak zahlásil spojení selhalo TIMEOUT.

nevíte kdo mě za co trestá? co jsem kde udělal špatně? :wall: :wall: :wall:

Re: Připojení

Posted: 11:13 16. Mar 2013
by D_E_K_A
cid wrote:zdravím,
mám obdobné příznaky jako tu popisujete.
nejdřív jsem si musel vytrpět několikahodinovou buzeraci že mám špatné klíče s hledáním na netu.
když už se konečně zadařilo postahoval jsem všechny potřebné soubory jako balík haků, cep, patch jsem měl svůj, no prostě všechno poviné a naházel jsem to ani nevím v jakém poředí do složky nwn k souborům se stejnou koncovkou. jako poslední jsem tam dal cep, patch, češtinu, crack. na stránkách jsem vyplnil ten thalijskej cdklíč a podle té stránky jak má ukázat IP adresu jsem jí tam napsal. když ale namě nezačal ječet že mám špatnej cd klíč začal ječet že mnou zadaná IP je pro můj počítač špatná že mám podle té tabulky co nad tím vyběhla úplně jinou IP. zadal jsem tam teda tu která podle tvrzení byla správná. natěšený že se konečně na přelomu dvou dnů ( kolem půlnoci) lognu jsem to pozapínal a pokračoval dál podle návodu. napsání jména a hesla, odklikání abych se dostal na zadání názvu serveru. taky mi zahlásil po nalogování do síte jak se ukazuje ta tabulka že některé služby nemusí být přístupné nebo co další tabulku. něco jako že je nová verze NWN jestli to chci aktualizovat. kliknul jsem že ne. vyplnil název serveru a dal připojit. naskočila tabulka že snažím se najít server, server nalezen snažím se připojit a pak zahlásil spojení selhalo TIMEOUT.

nevíte kdo mě za co trestá? co jsem kde udělal špatně? :wall: :wall: :wall:
Ahoj,

dle zkušeností bych doporučil nejprve postupně nainstalovat s datadisky a až pak opatchovat(ujistit se, že máš opravdu patch 1.69). Jelikož nemáš originální NWN, tak crack nejspíše dát až po patchi. Následně zbytek: HAKy, CEPy, atd. co je potřeba ze stránek...
Snad to pomůže. :)

Re: Připojení

Posted: 12:07 16. Mar 2013
by Woxa
Já bych doporučil investovat ty dvě stovky a koupit si originální nwn.
Pak si ušetříš mnoho rozčilování a nebude třeba plakat nad crackem a špatnými klíči.

Re: Připojení

Posted: 13:46 16. Mar 2013
by cid
tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Re: Připojení

Posted: 13:49 16. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
cid wrote:tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Typuju to na spatnej patch, protoze po nainstalovani spravneho by ti to jiz aktualizaci nabizet nemelo. Primo na strankach Thalie je 1.69 patch k dispozici a co si pamatuju tak funkcni. Stejne tak CEP.

Re: Připojení

Posted: 13:56 16. Mar 2013
by cid
xxxMajkyxxx wrote:
cid wrote:tak jsem to přeinstaloval, kompletně od základu.
nejdřív normální hru, SoU, HotU, ověřil unikátnost klíčů na stránkách thalie, hodil tam patch, crack, haky a ty ostatní blbinky okolo jako combat musica a tak, hodil tam cep ( jenom ten cep jako by nic neudělal nevím), daal si tam češtinu.

vyzkoušel jsem to zapnout bet kontroly IP a zahlásilo mi to že se neschoduje moje verze se serverem.
to samé mi to zahlásilo když jsem tam napsal IP to které se mi ukázalo na té doporučené stránce.
když jsem tam dal IP podle toho kterou mi to tam napsalo v okýnku tak mi to zahlásí timeout.

jinak mě to po přihlášení do sítě pořád ukazuje jestli chci aktualizovat NWN jakousi utilitou nebo co to je zač, nikdy mi tohle hlášení nevybíhalo.

ještě jsem si říkal stáhnout tu utilitu a skusit se lognout třeba se to vyřeší.

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Typuju to na spatnej patch, protoze po nainstalovani spravneho by ti to jiz aktualizaci nabizet nemelo. Primo na strankach Thalie je 1.69 patch k dispozici a co si pamatuju tak funkcni. Stejne tak CEP.

no tak to udělalo to že mi to začalo stahovat patche ale zůstalo to na 1.64 takže kničemu na to klikat. taky jsem si všimnul že mi zahlásilo chybu myslím ten balík haků že tam je něco špatně nebo chybového.

Re: Připojení

Posted: 14:46 16. Mar 2013
by cid
BUM, PRÁSK, už vím proč se tam nemůžu dostat.

na stránkách máte asi postnutý odkaz na stažení na špatné haky.
stahoval jsem to dvakrát. jednou včera večer a podruhé teď. pokaždé mi to hlásí chybu.
stahoval jsem ten kompletní balík ještě vyzkouším postahovat to odděleně.