Page 1 of 1

Cestování na lodi přes restart

Posted: 15:16 08. Feb 2013
by karolina
Plavili jsme se na lodi z Alwarielu do Karaty a byl restart. Po restatru jsme se objevili na lodi z Kel Al Hazaru do Alwarielu.

Re: Cestování na lodi přes restart

Posted: 15:18 08. Feb 2013
by Krysak
To je normální. Doplavete o trosku déle, nic strašného. Vám nikdo neříkal, že nemáte lézt na lod, když je před restartem?

Re: Cestování na lodi přes restart

Posted: 15:35 08. Feb 2013
by karolina
jsem čekala, že za 20 minut to ta loď stihne

Re: Cestování na lodi přes restart

Posted: 15:51 08. Feb 2013
by -darkvision-
Krysak wrote:To je normální. Doplavete o trosku déle, nic strašného. Vám nikdo neříkal, že nemáte lézt na lod, když je před restartem?
Chytrého to napadne viď :P

Re: Cestování na lodi přes restart

Posted: 04:47 09. Feb 2013
by Koninho87
To vymyslel Diemo.Rori by nebyla tak hloupá.