Page 1 of 1

nalogování postavy

Posted: 20:18 12. Feb 2013
by NesQe
Normálně sem vypnula hru. Postava neměla dlvl ani na sobě neměla nic co by na její lvl nemohlo být. Hra mi při načítání spadne vyskočí mi že ovládač zařízeni INVIDIA kernel přestal pracovat...

acc: nesquinka - Berian Hall

Jinou postavu si lognu bez problému. Poradí někdo ?

Re: nalogování postavy

Posted: 21:31 12. Feb 2013
by Prasokralik
Snížit detaily v grafickém nastavené hry, stačí dočasně. Hru ti shazuje nějaký grafický efekt v lokaci kde sedí Berian.

Re: nalogování postavy

Posted: 22:09 12. Feb 2013
by NesQe
Jo děk fachčí... Detaily budu si na to do příště myslet.