Page 1 of 12
Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 09:09 19. Feb 2013
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE 2013
Termín:
- Jarní sraz se uskuteční v
sobotu 23. 3. 2013.
Místo konání:
- Restaurace
*BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB:
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/eve ... 419374895/
Přespání:
- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa:
http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA
Jedou
:
- Rejty, Igor, Amber + Aulus, Berserk +1, Shaman, Kucik, Karolina + Diemo, Fredy, Fox, Molly, Kiri + 1, Pepa48, Sorrow,
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
:
-
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 09:42 19. Feb 2013
by Theogil I
Jop - dva z Brna.
Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 10:03 19. Feb 2013
by Shaman88
Shaman dorazí...
A pokud mi nic nepojede tak přespím.... takže zatím jako že přespím v klubovně.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 10:43 19. Feb 2013
by Lord_Berserk
Mel bych prijit...
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 10:53 19. Feb 2013
by Derken-
Shaman88 wrote:Shaman dorazí...
A pokud mi nic nepojede tak přespím.... takže zatím jako že přespím v klubovně.
Doprovodim te z Prahy, pokud nepojede bratr autem

klubovna s otaznikem. Kdyztak bychom te vzali

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 11:27 19. Feb 2013
by kucik
Já dorazim a předběžně bych počítal s klubovnou.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:59 19. Feb 2013
by Amber
Theogil I wrote:Jop - dva z Brna.
Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?
Takovou nabídku nejde odmítnout!

Hádám, že vy přespáváte, že?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 13:27 19. Feb 2013
by karolina
Tak my se zatím taky hlásíme

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 09:34 20. Feb 2013
by Theogil I
Amber wrote:Theogil I wrote:Jop - dva z Brna.
Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?
Takovou nabídku nejde odmítnout!

Hádám, že vy přespáváte, že?

To je tak 50/50 to musím probrat ze svým dvorním řidičem, posledně jsme pádili mezi 22:00 - 23:00 domů, na Moravu (kvůli mé práci), ale taky to není nic moc, takže asi to zase zapíchneme na nějaké ubytovně.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 14:25 20. Feb 2013
by Molly23
Zatím dávám že jedu, ovšem kdo ví zda mi do toho nevleze nějaká věc. A rád bych přespal na klubovně, tam je vždy sranda!
PS: Kruci proč musíte vždy vybrat tu fotku s burgerem!

si o mě thalie pomyslí že jsem nenažranej.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 20:01 20. Feb 2013
by Kiri
Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 08:20 21. Feb 2013
by Lord_Berserk
Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni

Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 08:23 21. Feb 2013
by Kiri
Lord_Berserk wrote:Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni

Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku

a ted?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 08:27 21. Feb 2013
by Lord_Berserk
Kiri wrote:Lord_Berserk wrote:Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni

Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku

a ted?
Nespamuj ... mel si velikou pauzu SPAM Gurus uz nedozenes

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 12:28 21. Feb 2013
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:
Nespamuj ... mel si velikou pauzu SPAM Gurus uz nedozenes

Kiri? Myslím si, že kdyby chtěl, tak hravě.
