Page 1 of 12

Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 09:09 19. Feb 2013
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE 2013


Termín:

- Jarní sraz se uskuteční v sobotu 23. 3. 2013.


Místo konání:

- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/eve ... 419374895/


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Igor, Amber + Aulus, Berserk +1, Shaman, Kucik, Karolina + Diemo, Fredy, Fox, Molly, Kiri + 1, Pepa48, Sorrow,

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 09:42 19. Feb 2013
by Theogil I
Jop - dva z Brna.

Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 10:03 19. Feb 2013
by Shaman88
Shaman dorazí...
A pokud mi nic nepojede tak přespím.... takže zatím jako že přespím v klubovně.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 10:43 19. Feb 2013
by Lord_Berserk
Mel bych prijit...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 10:53 19. Feb 2013
by Derken-
Shaman88 wrote:Shaman dorazí...
A pokud mi nic nepojede tak přespím.... takže zatím jako že přespím v klubovně.
Doprovodim te z Prahy, pokud nepojede bratr autem :-) klubovna s otaznikem. Kdyztak bychom te vzali :-)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 11:27 19. Feb 2013
by kucik
Já dorazim a předběžně bych počítal s klubovnou.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:59 19. Feb 2013
by Amber
Theogil I wrote:Jop - dva z Brna.

Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?
Takovou nabídku nejde odmítnout! ;-)
Hádám, že vy přespáváte, že? :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:27 19. Feb 2013
by karolina
Tak my se zatím taky hlásíme :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 09:34 20. Feb 2013
by Theogil I
Amber wrote:
Theogil I wrote:Jop - dva z Brna.

Edit: Amber, Aule .... je libo výlet do Plzně?
Takovou nabídku nejde odmítnout! ;-)
Hádám, že vy přespáváte, že? :)
To je tak 50/50 to musím probrat ze svým dvorním řidičem, posledně jsme pádili mezi 22:00 - 23:00 domů, na Moravu (kvůli mé práci), ale taky to není nic moc, takže asi to zase zapíchneme na nějaké ubytovně.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:25 20. Feb 2013
by Molly23
Zatím dávám že jedu, ovšem kdo ví zda mi do toho nevleze nějaká věc. A rád bych přespal na klubovně, tam je vždy sranda!

PS: Kruci proč musíte vždy vybrat tu fotku s burgerem! :lol: si o mě thalie pomyslí že jsem nenažranej.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:01 20. Feb 2013
by Kiri
Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 08:20 21. Feb 2013
by Lord_Berserk
Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)
Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 08:23 21. Feb 2013
by Kiri
Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)
Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku :)
a ted?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 08:27 21. Feb 2013
by Lord_Berserk
Kiri wrote:
Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:Zdary, nejspis vyvedu i ženu (Oto von Habsburk doufam taky - Finu). Budu se tesit na prima vecu a posezeni ;-)
Este sem se neptal esi se mnou pude mezi smetanku :)
a ted?
Nespamuj ... mel si velikou pauzu SPAM Gurus uz nedozenes :P

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:28 21. Feb 2013
by Theogil I
Lord_Berserk wrote: Nespamuj ... mel si velikou pauzu SPAM Gurus uz nedozenes :P
Kiri? Myslím si, že kdyby chtěl, tak hravě. :mrgreen: