Page 1 of 1

Gardalské močály - starý chrám - podzemí

Posted: 20:55 26. Mar 2013
by Nalkanar
Portál, kterým se dá vrátit z této části dungu, se dá nejspíše zničit plošným kouzlem. Kdežto ten vstupní nikoliv. Možná by bylo dobré mu nastavit nezničitelnost :D (PS: neudělal jsem to já, ale to co se tam zjeví za portálem ;) )

Re: Gardalské močály - starý chrám - podzemí

Posted: 21:46 26. Mar 2013
by karolina
Nalkanar wrote:... neudělal jsem to já...
Kecáš!