Page 1 of 1

chybná hláška

Posted: 20:00 07. Apr 2013
by Aillen
Nevím jistě, kam tahle chyba patří.

Už po několikáté se mi stalo, že se u mé postavy v okně komunikace objevila z čista jasna hláška, kterou jsem nenapsala . Dnes dokonce při hře s DM, bylo mi řečeno, ať to sem uvedu.

Stalo se mi to už u obou mých postav.

Posílám screen textu.
chybná hláška.JPG
chybná hláška.JPG (5.28 KiB) Viewed 2292 times

Re: chybná hláška

Posted: 20:07 07. Apr 2013
by Amber
Taky se mi to párkrát stalo. Karathský vyvolávač je totiž břichomluvec... :mrgreen: :wink:

Postavy v jeho okolí občas chybou říkají jeho hlášky, no.

Re: chybná hláška

Posted: 20:33 07. Apr 2013
by karolina
Kdyby jen v jeho okolí.. klidně i na míle daleko.