chybná hláška
Posted: 20:00 07. Apr 2013
Nevím jistě, kam tahle chyba patří.
Už po několikáté se mi stalo, že se u mé postavy v okně komunikace objevila z čista jasna hláška, kterou jsem nenapsala . Dnes dokonce při hře s DM, bylo mi řečeno, ať to sem uvedu.
Stalo se mi to už u obou mých postav.
Posílám screen textu.
Už po několikáté se mi stalo, že se u mé postavy v okně komunikace objevila z čista jasna hláška, kterou jsem nenapsala . Dnes dokonce při hře s DM, bylo mi řečeno, ať to sem uvedu.
Stalo se mi to už u obou mých postav.
Posílám screen textu.