Page 1 of 2
Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:15 13. Apr 2013
by Bruciacullo
Vystřelení Thalie na Měsíc či někam do vesmíru... Ano či ne? Děkuji Majkymu za námět... a katovi za připomínku
Kdo se přidává k letu:
Rejty
Shaman
Silencer
Re: Vystřelení Thalie na měsíc?
Posted: 13:19 13. Apr 2013
by Amber
Styď se! První ten nápad zmínil kucik.

Re: Vystřelení Thalie na měsíc?
Posted: 13:20 13. Apr 2013
by Rejty
Vystřelil bych na Měsíc společně s Thalií i některé Thalijce

Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:21 13. Apr 2013
by Bruciacullo
Ok rejty má zamluveno místo na palubě upozornujeme že je to jednosměrná cesta.. kdo letí dál?
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:30 13. Apr 2013
by Shaman88
Shaman letí na měsíc.... chci místo na špici rakety.
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:34 13. Apr 2013
by Amber
Já jdu jedině pokud Calvino nekecal a z Měsíce jde vážně doskočit zpátky na zem

Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:48 13. Apr 2013
by Molly23
Zatím mi je to jedno... teda pokud na měsíci nebudu princezna!
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:51 13. Apr 2013
by Aillen
Nedá mi to a přeci jen sem napíšu pár slov za ty méně zkušené a méně schopné RP hráče, kteří nestačí vysokým nárokům na kvalitu RP hry z pohledu těch zkušených a schopných.
Sama se stále počítám za nováčka, snažím se přiučit ze stylu hry ostatních spoluhráčů a přestože moje první postavička nebyla silová a já jako hráčka jsem byla doslova totální začátečník, nehrálo se mi snadno a přesto mě ani nenapadlo si na něco stěžovat.
Ale jak tak čtu teď tu záplavu příspěvků na fóru na téma co vše je špatně, jak nedokonalí a jsou hráči, kteří hrají na Thalii, tak je mi z toho smutno.
Ne každý hráč je takovou osobností, která je schopná bavit velkou skupinu různorodých hráčů a uspořádat zábavu třeba ve stylu akcí pořádaných Morusovým stánkem.
Ne každý je vysloveně vůdčí typ, který navíc rád vysloveně riskuje.
Přesto takového hráče může bavit svobodně hrát ve fantazy světě a to dokonce ani ne v rámci nějaké gildy.
Je to pro něho odreagování od všední a dost často neradostné reality.
Proč ale má být kvůli tomu opovrhován těmi schopnějšími, kteří jsou svým způsobem lepší "herci"? Ne jako postava, ale jako hráč
Proč jsou tolik odsuzování řemeslníci, kteří se snaží vyučit řemeslu craftem?
Pro hráče, který vůbec nezná mechaniku hry a teprve ji postupně objevuje může i ten craft mít své kouzlo ...je to pro něho svým způsobem doslova bádání. Chápu ale, že kdo hraje už roky, tak v tom vidí jenom otravnou nudu.
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:53 13. Apr 2013
by Bruciacullo
spletla sis příspěvek tady je sekce thalisjkého vesmírného programu
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:57 13. Apr 2013
by Aillen
Bruciacullo wrote:spletla sis příspěvek tady je sekce thalisjkého vesmírného programu
Já jsem to pochopila tak, že chcete na měsíc Thalii prostě stopnout, kvůli tomu, že na ní nehrají dost kvalitní hráči.
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 13:59 13. Apr 2013
by Bruciacullo
správná připomínka zapoměl jsem velké písmeno.. když b due na Měsíci bdue stoplá na věky .. dokud shaman nevyrobi dostatečně silnou antenu aby se s nama spojil a rekl jak je na měsíci
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 14:00 13. Apr 2013
by Bruciacullo
jeste nevim kde jsi vzala to s tou kvalitou hráčů *bezradně topic pročítá*
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 14:03 13. Apr 2013
by Aillen
Bruciacullo wrote:jeste nevim kde jsi vzala to s tou kvalitou hráčů *bezradně topic pročítá*
tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =16&t=6096
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 14:05 13. Apr 2013
by Bruciacullo
Re: Vystřelení Thalie na měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 15:19 13. Apr 2013
by Amber
Bruciacullo wrote:...když b due na Měsíci bdue stoplá na věky .. dokud shaman nevyrobi dostatečně silnou antenu aby se s nama spojil ...
Takovou už Shaman dávno má.