Page 1 of 2

Vadné barvy ve hře

Posted: 15:46 04. May 2013
by Roland
Zdravím,

dodržel jsem vše podle návodu ale mám vadné barvy (barvy jsou v pořádku dokud se nepokusím vybrat jinou potom to už zobrazí u každé barvy jen tu co vidíte na screenshotu)


http://www.2imgs.com/0d7794be6d


Mám nainstalováno:

v tomto pořadí jsem instaloval

1. Neverwinter Nights - Diamond Edition (2005) [GOG]
- Hra je již ve verzi 1.69 proto jsem patch neinstaloval
- Obsahuje SoU, HotU, Kingmaker.

2. CEP 2.1

3. Čeština

4. Povinné Haky /hak

5. thalie1-1.tlk /tlk

6. Portrét packy
Zajímalo by mě proč balík portrétů od Braenn [10.01.2010] obsahuje uplně ty stejně portréty ani jeden navíc než Velký balíček portrétů (doporučené) [7.5.2007]

a proč je v breann pack nwupdate1.14.exe ???

7. Nepovinné do /override
  • CEPhlavy
  • coloredicons
  • hlasy
  • low_CC_Override (Vzhledy nemrtvých a orků)
  • prsty
Nevíte někdo prosím kde mohla nastat chybka?:)

Diky za pomoc

ps:Měli by jste vážně pouvažovat o nějakém instalátoru, i když to není nic technicky ultra složitého je to zbytečný pain co odrazuje potencionální nováčky!

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:12 04. May 2013
by Roland
Problém přetrvává i když odeberu složku /override takže v tom to pravděpodobně nebude

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:23 04. May 2013
by Shaman88
Ukaž screenshot, pořád nerozumím co máš za problém.

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:34 04. May 2013
by Roland
Ten screenshot jsem tam dával ale přímá adresa na obrázek není permanentní, teď už je to opraveno :)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:38 04. May 2013
by Shaman88
Nejsem si jistej jestli tam je správně nahranej ten patch 1.69.
Určitě bych hru spouštěl jako správce, nastavil bych tam také kompaktibilitu s windows XP.
Pokud to nebude stačit doporučuju zkusit toto:
Oprava, tady máš přímo link na ten soubor: http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=161910
Mělo by to opravit patch NWN, pokud je v něm nějaká chyba.

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:45 04. May 2013
by D_E_K_A
Zkus si trochu pohrát i s nastavením ve hře třeba klidně v singlu. Mně třeba blba děsně dávno textura vody i v singlu. Pak jsem zakázal třpytivou vodu a ejhle, bylo po problému. (celé to hru shazovalo předtím i v singlu)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 16:57 04. May 2013
by Roland
Indeed :) ten patch to vyresil i kdyz nevim proc to hlasilo v loaderu ze hra je verze 1.69

Patch rozbil cestinu ale reinstalace cestiny a vse jede jak ma :)

Dik moc :)

jen takový detail nevíte jak je to s těma portrétama nevidim smysl nějakého breans pack když jsou tam nachlup ty stejný portréty jako v tom větším packu (navíc tam je pouze nějaký bordel typu nwnpatch.exe)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:01 04. May 2013
by Shaman88
Celkově nevadí různé balíky do portrétů. I kdyby přidali jen některé portréty navíc.
Taky některé balíky nahazují nové verze portrétů.
Já třeba mám nahráno asi 10 balíků z nichž každý přepsal něco v těch předešlých.

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:03 04. May 2013
by Roland
Shaman88 wrote:Celkově nevadí různé balíky do portrétů. I kdyby přidali jen některé portréty navíc.
Taky některé balíky nahazují nové verze portrétů.
Já třeba mám nahráno asi 10 balíků z nichž každý přepsal něco v těch předešlých.
JJ určitě se ty balíčky mohou krýt to chápu ale pointa je v tom že na svém webu nabízíte dva a ten breanspack nepřidá jedinej portrét navíc vzhledem k tomu vetšímu balíčku.

+ jak jsem říkal autor tam nezapoměl přibalit bordel nějaké bmp a .exe soubor :)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:03 04. May 2013
by D_E_K_A
Další balíky portrétu najdeš i ke stažení zde na fóru v příslušné sekci od Lorda_Berserka: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=345

Asi bych je i doporučil. ;)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:04 04. May 2013
by Shaman88
Možná že aktualizuje, ono celkově je tam hodně portrétů co se jmenují stejně a jsou ve skutečnosti jiné....

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:08 04. May 2013
by Roland
Super v tom případě je logický krok ty dva zrušit a nabízet ke stažení ten spojený balíček od berserka :)

Jinak že se jmenují stejně ale jsou jine je ultrafail to vůbec pak nabízet ke stažení

někomu se jeden charakter zobrazí jinak (na základě jaký balíček nainstaluju první) než kolegovi vedle lal? Třeba místo elfa uvidí orčí ksicht ok :)

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 17:19 04. May 2013
by Roland
Doporučoval bych na web připsat aby i majitelé diamond a diamond GOG edice opatchovali hru mě to dokonale zmátlo v loaderu (nwn.exe) hru hlásilo jako 1.69.

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 13:11 07. May 2013
by Lord_Berserk

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 13:28 07. May 2013
by Craghack
Je tu malinkej problem s tim crashovanim pri tvorbe charu, myslis ze tam je nejaky corrupt soubor nebo to ma souvislost s velikosti ram? Me to treba pokazde crashne. (win7 x64 2gb ram)