Page 1 of 1

lavička se vstupkou fo fontány, karatha náměstí

Posted: 21:53 06. Jun 2013
by Prasokralik
jak název napovídá, stačí se posadit pak vstát a šoupne to postavu do fontány (ze které nejde vylézt pro jistotu) je to ta napravo ze dvou laviček hned naproti vchodu na radnici

Re: lavička se vstupkou fo fontány, karatha náměstí

Posted: 23:24 06. Jun 2013
by Bahnak
To není chyba ale featura.
Spoustu let nazpět bylo koupání v kašně mnohohlasně požadováno a DMka už nebavilo do kašny PCčka portovat, tak vzniklo toto.
Vylézt z kašny jde obvyklým způsobem jako při záseku v placeblu.