BUDE WIPE ???
Posted: 14:02 16. Jun 2013
Touto cestou bych se chtěl dotázat, zda se v dalších pár měsících připravuje WIPE serveru Thlaie??? Něco málo jsem zaslechl, že WIPE bude. Děkuji za informaci.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 979#p22979Daanri wrote:Za 1. ziadny dalsi wipe nebude, takze si odpusti sirenie poplasnych a totalne vymyslenych sprav.