Page 1 of 1

BUDE WIPE ???

Posted: 14:02 16. Jun 2013
by Lorelei
Touto cestou bych se chtěl dotázat, zda se v dalších pár měsících připravuje WIPE serveru Thlaie??? Něco málo jsem zaslechl, že WIPE bude. Děkuji za informaci.

Re: BUDE WIPE ???

Posted: 14:35 16. Jun 2013
by Prasokralik
Daanri wrote:Za 1. ziadny dalsi wipe nebude, takze si odpusti sirenie poplasnych a totalne vymyslenych sprav.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 979#p22979

Re: BUDE WIPE ???

Posted: 15:14 16. Jun 2013
by Krysak
Z principu se o takových věcech nikdy nemluví dopředu.
Stejně je to u bankrotů vlád, měnových reforem a podobných věcí.

Takže WIPE nebude!

Re: BUDE WIPE ???

Posted: 09:56 17. Jun 2013
by kucik
Lorelei nikdy nezklame.