Page 1 of 2

NT - master

Posted: 22:00 19. Jun 2013
by Shaman88
Co všechno přidat do master modulu na začátek?
Zatím tam jsou základní systémy:
- loot, exp, subrasy...
- lodě
- nechal jsem tam nástěnky
- muly, a koně

Co dalšího tam nutně přidat, dejte dohromady seznam.
Některé věci ze současné Thalie jsem tam nepřidal protože jsou spíš doplňkové a lze je přidat dodatečně a celkem snadno např. skladby pro hudební nástroje....

Re: NT - master

Posted: 23:32 19. Jun 2013
by kucik
Persistence, loot, nastenky, corpse* (prace s mrtvolou), ku_dlg, a ku_dmfi, barvir, najem, subrasy

Na zbytek asi prijdem

Re: NT - master

Posted: 00:17 20. Jun 2013
by Shaman88
Aha, takže mi chybí corpse
dmfi.... ktere ale spojim s novyma hůlkama z vaultu
ku_dlg - to jen ten universální dialog že? Používá se on k něčemu z toho seznamu jmenovaných systémů?

Akorát barvíře ještě pozdržím... našel jsem k tomu nějaké nové změny na vaultu... tak si to celé projdu....

Re: NT - master

Posted: 09:40 20. Jun 2013
by kucik
Barvíř je dělanej ručně. A obsahuje hlavně docela rozsáhlý seznamy platnejch modelů.
ku_dlg jsou universální dialogy většinou na DM hůlky.

Re: NT - master

Posted: 18:11 20. Jun 2013
by Shaman88
Barvíř - tím se myslí změna zbrojí?

Re: NT - master

Posted: 18:56 20. Jun 2013
by kucik
Jo, predelavani satu a zbroji.

Re: NT - master

Posted: 06:14 21. Jun 2013
by Aulus
+ barveni plášťů a kapucí :wink:

Re: NT - master

Posted: 15:44 25. Jun 2013
by Shaman88
Jak poznám barvíře?

Re: NT - master

Posted: 15:48 25. Jun 2013
by kucik
Lokace současného barvíře a scripty ku_taylor_* a ku_dye*

Re: NT - master

Posted: 16:00 25. Jun 2013
by Shaman88
Jo už to mám...

Re: NT - master

Posted: 09:46 26. Jun 2013
by Shaman88
Nahrál jsem ho na test server.

Re: NT - master

Posted: 23:02 01. Jul 2013
by Amber
Půjčovala jsem si od Shamana master modul a dělala pár změn:
- úprava lokací Podtemna (Kahzetu) - měnila jsem jména NPC v některých interiérech, protože by mělo jít o jiné postavy v jiném městě
- taky jsem měnila vzhled doupěte rozkoše a hostince Olath Deis, které se po domluvě s Aulem vzhledem k plánům na NT změnilo na kahzetský hostinec s názvem Namba lueth Keeshe (v drowské řeči "Kladivo a dýka", symbolizuje to spojené město duergarů a drowů, přímo v lokaci jsou na to teď odkazy pro snadné pochycení pointy); pokud někde ještě uvidíte starý název, změňte ho prosím (na mapce Kahzetu jsem už ho přepsala a na cedulích taky)
- různě po světě použitelné placeably, které měly anglické popisky (hlavně židle)


Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti. :mrgreen:
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.

Re: NT - master

Posted: 15:23 02. Jul 2013
by Rejty
Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti. :mrgreen:
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře... :mrgreen:

Re: NT - master

Posted: 15:32 02. Jul 2013
by Amber
Rejty wrote:
Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti. :mrgreen:
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře... :mrgreen:
Ale TY máš aspoň jistotu, že tvůj komp to rozjede! :D :P

Jinak, těch angl. popisků židlí apod. nacházím víc. Projdu si všechny lokace, sepíšu si to na papír a pak to někdy zas hromadně upravím, jestli mi to ještě svěříte. :oops: :-)

Re: NT - master

Posted: 16:49 02. Jul 2013
by Shaman88
Tak to by bylo, přechod opravený.
To je poprvé co vidím že nefunguje normální přechod dveře - dveře.