Page 1 of 2
NT - master
Posted: 22:00 19. Jun 2013
by Shaman88
Co všechno přidat do master modulu na začátek?
Zatím tam jsou základní systémy:
- loot, exp, subrasy...
- lodě
- nechal jsem tam nástěnky
- muly, a koně
Co dalšího tam nutně přidat, dejte dohromady seznam.
Některé věci ze současné Thalie jsem tam nepřidal protože jsou spíš doplňkové a lze je přidat dodatečně a celkem snadno např. skladby pro hudební nástroje....
Re: NT - master
Posted: 23:32 19. Jun 2013
by kucik
Persistence, loot, nastenky, corpse* (prace s mrtvolou), ku_dlg, a ku_dmfi, barvir, najem, subrasy
Na zbytek asi prijdem
Re: NT - master
Posted: 00:17 20. Jun 2013
by Shaman88
Aha, takže mi chybí corpse
dmfi.... ktere ale spojim s novyma hůlkama z vaultu
ku_dlg - to jen ten universální dialog že? Používá se on k něčemu z toho seznamu jmenovaných systémů?
Akorát barvíře ještě pozdržím... našel jsem k tomu nějaké nové změny na vaultu... tak si to celé projdu....
Re: NT - master
Posted: 09:40 20. Jun 2013
by kucik
Barvíř je dělanej ručně. A obsahuje hlavně docela rozsáhlý seznamy platnejch modelů.
ku_dlg jsou universální dialogy většinou na DM hůlky.
Re: NT - master
Posted: 18:11 20. Jun 2013
by Shaman88
Barvíř - tím se myslí změna zbrojí?
Re: NT - master
Posted: 18:56 20. Jun 2013
by kucik
Jo, predelavani satu a zbroji.
Re: NT - master
Posted: 06:14 21. Jun 2013
by Aulus
+ barveni plášťů a kapucí

Re: NT - master
Posted: 15:44 25. Jun 2013
by Shaman88
Jak poznám barvíře?
Re: NT - master
Posted: 15:48 25. Jun 2013
by kucik
Lokace současného barvíře a scripty ku_taylor_* a ku_dye*
Re: NT - master
Posted: 16:00 25. Jun 2013
by Shaman88
Jo už to mám...
Re: NT - master
Posted: 09:46 26. Jun 2013
by Shaman88
Nahrál jsem ho na test server.
Re: NT - master
Posted: 23:02 01. Jul 2013
by Amber
Půjčovala jsem si od Shamana master modul a dělala pár změn:
- úprava lokací Podtemna (Kahzetu) - měnila jsem jména NPC v některých interiérech, protože by mělo jít o jiné postavy v jiném městě
- taky jsem měnila vzhled doupěte rozkoše a hostince Olath Deis, které se po domluvě s Aulem vzhledem k plánům na NT změnilo na kahzetský hostinec s názvem
Namba lueth Keeshe (v drowské řeči "Kladivo a dýka", symbolizuje to spojené město duergarů a drowů, přímo v lokaci jsou na to teď odkazy pro snadné pochycení pointy); pokud někde ještě uvidíte starý název, změňte ho prosím (na mapce Kahzetu jsem už ho přepsala a na cedulích taky)
- různě po světě použitelné placeably, které měly anglické popisky (hlavně židle)
Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Re: NT - master
Posted: 15:23 02. Jul 2013
by Rejty
Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře...

Re: NT - master
Posted: 15:32 02. Jul 2013
by Amber
Rejty wrote:Amber wrote:Nepodařilo se mi otevřít lokaci Karathy dolního města, notebook odmítl spolupracovat na tak namáhavé činnosti.
Někdo tam prosím opravte, že přechod z karathské radnice ven do Dolního města přemístí postavu ne na ulici, ale na ochoz budovy do výšky 5 m, z něhož nedokáže sama slézt a je zaseknutá.
Ono se to otevírá třeba půl hodiny, chce to čekat a na nic neklikat, a tak na třetí pokus se to otevře...

Ale TY máš aspoň jistotu, že tvůj komp to rozjede!
Jinak, těch angl. popisků židlí apod. nacházím víc. Projdu si všechny lokace, sepíšu si to na papír a pak to někdy zas hromadně upravím, jestli mi to ještě svěříte.

Re: NT - master
Posted: 16:49 02. Jul 2013
by Shaman88
Tak to by bylo, přechod opravený.
To je poprvé co vidím že nefunguje normální přechod dveře - dveře.