Page 1 of 1
Shadowrun Online
Posted: 00:09 23. Jun 2013
by mandos
http://www.shadowrun.com/shadowrun-online/game/
Už nějakou dobu koukám že se vyvíjí tahle věcička. Jsem docela zvědav jak bude vypadat pak release, hra používá engine z Jagged Alliance online takže půjde taky o tahovku. Nicméně mrkněte na vidka a tak a zajímalo by mě co si kdo myslíte, hlavně pak od vás co jste taky hráli PnP verzi.
Re: Shadowrun Online
Posted: 01:27 23. Jun 2013
by KaTo
mandos wrote:http://www.shadowrun.com/shadowrun-online/game/
...řeknu k tomu jediné - jistá Elfí kočičí šamanka (aneb nepodáš nikdy ruku špinavému člověku

) napjatě čeká na svuj další "run"

. Určitě zkusím.
edit after krysak: Kua...to sem nevěděl, že seš starej jak já - mám ty samý vzpomínky, až na to že u mě to nebyl gympl, ale stavárna *zamáčkne slzu dojetí a v záchvatu sebereflexe smaže pět trollích příspěvků učených pro Thalii

*
Re: Shadowrun Online
Posted: 08:38 23. Jun 2013
by Krysak
To byly časy.... *zasnil se* Chodil jsem si odpočinout na gympl, pod lavicí louskal ADND nebo Shadowrun a na compu pařil CIvilizaci I.
Tohle už mi nikdo nevrátí, i když to vypadá dobře, tak prostě papír tužka a kostky nějak víc probouzely fantasii.....
Re: Shadowrun Online
Posted: 01:50 01. Apr 2014
by mandos
Tak vážení je to tady!

Shadowrun Online vyšel v Early Acces sekci Steamu 31.3.2014 se slevou 30% za 21 euro.(sleva je do 7.4.)