Přihlášení
Posted: 15:27 19. Oct 2007
Mám problém se vstupem do hry, když se chci připojit tak mi to hlásí "byl jste zaveden" nebo tak něco, přihlášenej sem a údaje mám správně, doufám, nevěděl by jste někdo čim to je? Popřípadě napsat nějak postup jesli sem na něco nezapoměl? 
Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej
Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej