Page 1 of 1

Přihlášení

Posted: 15:27 19. Oct 2007
by Krata
Mám problém se vstupem do hry, když se chci připojit tak mi to hlásí "byl jste zaveden" nebo tak něco, přihlášenej sem a údaje mám správně, doufám, nevěděl by jste někdo čim to je? Popřípadě napsat nějak postup jesli sem na něco nezapoměl? :)

Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej

Re: Přihlášení

Posted: 15:45 19. Oct 2007
by Rejty
Zkontroluj si IP a CD klic v registraci na webu!

Posted: 15:45 19. Oct 2007
by Pajule
hmm mozna to bude tim chybne stazenym hakem :)

Posted: 16:53 19. Oct 2007
by Krata
no jo, chybka :lol: