Page 1 of 1

Trezor

Posted: 16:41 09. Jul 2013
by Goran
Stala se mi taková nemilá věc. Vůbec nevím jak, ale trezor v Karathských dílnách se zasekl a každému včerně mě teď ukazuje můj obsah. Mohl bych poprosit o nápravu, než budu vybílen? :-D

Re: Trezor

Posted: 16:48 09. Jul 2013
by Caehan
*nasadí si pirátskou čepici* Jde se rabovat! :D

Re: Trezor

Posted: 16:52 09. Jul 2013
by kucik
DM musí ten trezor zlikvidovat. Může se to stát, pokud ti laguje připojení.

Re: Trezor

Posted: 17:12 09. Jul 2013
by Derken-
Mam ho proste odstranit?

Re: Trezor

Posted: 17:22 09. Jul 2013
by kucik
Jo. Nenapadá mě co jiného s ním.

Re: Trezor

Posted: 17:24 09. Jul 2013
by Derken-
Hotovo

Re: Trezor

Posted: 17:25 09. Jul 2013
by KaTo
kucik wrote:Jo. Nenapadá mě co jiného s ním.
Restart serveru trezor "neopraví"?

Re: Trezor

Posted: 17:26 09. Jul 2013
by Derken-
Opraví a vrátí ho do staré podoby. Takhle by tam byl až do dvou do rána otevřený.