Page 1 of 1

PC Properties

Posted: 10:37 15. Jul 2013
by J.F.Payne
Omylem jsem dneska sebral item PC Properties s tím, že se válel na zemi a já ho odnesu do koše. Jenže je neodložitelnej. Zabírá mi hrozně moc místa v inventáři, je hnusnej a vůbec mě strašně irituje. Nějaký rady, co s tím?

Re: PC Properties

Posted: 12:35 15. Jul 2013
by kucik
Relog.

Re: PC Properties

Posted: 12:39 15. Jul 2013
by J.F.Payne
Zkoušel jsem, nepomohlo. Zkusím ještě po restartu.

Re: PC Properties

Posted: 03:45 17. Jul 2013
by Bahnak
Pokud nepomůže restart, popros DM ve hře o odebrání. To co ty odložit nemůžeš DM v pohodě vzít může :-)

Re: PC Properties

Posted: 07:51 17. Jul 2013
by J.F.Payne
Restart naštěstí pomohl. Ale už jsem fakt myslel, že se toho nikdy nezbavím :))