Page 1 of 2
Trpaslíci
Posted: 01:37 18. Jul 2013
by Gorak
Je tu nějaký trpaslík?
Re: Trpaslíci
Posted: 01:58 18. Jul 2013
by Caehan
Pobýval tu klan Kovadlinů, písni na fóru hráčům "Diemo" nebo "karolina"... treba se ozvou.
Pak je tu pár samostatně hraných... občas se objeví.
Re: Trpaslíci
Posted: 02:03 18. Jul 2013
by Gorak
Caehan wrote:... občas se objeví.
Díky.
Re: Trpaslíci
Posted: 03:43 18. Jul 2013
by Bahnak
A pak je tu jeden trpaslík z klanu "Nordových kladiv" jménem Orko, bratr Oroka, Okora, Roka a Kora, posledních několik dní hraje až velmi aktivně ale čeká jej momentálně 14 dní dovolené u moře tak mu musíš dát čas

Re: Trpaslíci
Posted: 07:26 18. Jul 2013
by Aillen
Občas se objeví i Dáin.
Re: Trpaslíci
Posted: 10:45 18. Jul 2013
by slencak
Aillen wrote:Občas se objeví i Dáin.
A taky ten ušatej stromomil převlečenej za trpa.
Re: Trpaslíci
Posted: 11:04 18. Jul 2013
by Barbar321
slencak wrote:Aillen wrote:Občas se objeví i Dáin.
A taky ten ušatej stromomil převlečenej za trpa.
huh, kterej?

Re: Trpaslíci
Posted: 13:11 18. Jul 2013
by Gorak
A kde začínají trpaslíci? Nikde se nepíše, že by bylo nějaké trpasličí město.
Re: Trpaslíci
Posted: 13:16 18. Jul 2013
by J.F.Payne
Trpasličí město je, ale ne v modulu... zatím se musíš spokojit s pevností Nordova Kovadlina (někdo tě tam určitě zavede) a nebo je teď celkem vhodné hrát trpaslíka v Tartenu, neboť je tam veliká trpasličí enkláva

Re: Trpaslíci
Posted: 13:44 18. Jul 2013
by Caehan
...ačkoliv zázemí v Tartenu ještě úplně nefunguje, pokud vím, takže Nordovka je sázka na jistotu.
Re: Trpaslíci
Posted: 13:52 18. Jul 2013
by Barbar321
...ale PC trpaslíky tam nyní stejně nenajdeš

Re: Trpaslíci
Posted: 13:56 18. Jul 2013
by Caehan
Barbar321 wrote:...ale PC trpaslíky tam nyní stejně nenajdeš

No na to přijde při pohledu na momentálně přihlášené, ale zato se tam může v hostinci opít a usnout dokonce pod stolem... to je pro trpaslíka také důležité.
Re: Trpaslíci
Posted: 14:07 18. Jul 2013
by J.F.Payne
Nj, vlastně mě překvpuje, proč je tu tak málo trpaslíků, když je to dost dobrá rasa pro buildery...
Re: Trpaslíci
Posted: 14:14 18. Jul 2013
by J.F.Payne
Protože zpřístupňuje povolání, který je na high levelu really hard to kill.
Re: Trpaslíci
Posted: 14:14 18. Jul 2013
by Shaman88
Když už jsme u toho, zajímalo by mě kolik hráčů tady hraje gnomy? Jestli nějaký vůbec je....