Page 1 of 1

Nejde mi zvýšit level

Posted: 21:24 22. Jul 2013
by Gorak
Nejde mi zvýšit level, vždycky se to vrátí zpátky. Tady je na to nějaká finta?

Re: Nejde mi zvýšit level

Posted: 21:30 22. Jul 2013
by karolina
Gorak wrote:Nejde mi zvýšit level, vždycky se to vrátí zpátky. Tady je na to nějaká finta?
Musíš najít svého mistra, který tě za drobný peníz vycvičí.

Re: Nejde mi zvýšit level

Posted: 23:09 22. Jul 2013
by Aulus
A do budoucna si dávej pozor na pravidlo, že za jeden "level up" nejde do jedné dovednosti nabrat více než 3 body. Pokud naklikáš více, taky ti to úroveň shodí zpět.

Re: Nejde mi zvýšit level

Posted: 10:10 06. Aug 2013
by kucik
Gorak wrote:Nejde mi zvýšit level, vždycky se to vrátí zpátky. Tady je na to nějaká finta?
Je dobré sledovat, co se ti vypisuje do logu. Obzvláště ve chvílích, kdy něco nefunguje jak očekáváš. Ušetří to dost času.

Re: Nejde mi zvýšit level

Posted: 10:43 06. Aug 2013
by Darius
Další věc: Pokud u učitele se naučíš na lvl 16 a někde umřeš a spadne ti to zpět na 15 tak když si doexpíš 16 lvl tak už nemusíš za učitelem ale zdarma si ho mužeš nahodit.
Nevím zda je to úmysl či bug to ať posoudí Kucík.

Re: Nejde mi zvýšit level

Posted: 10:51 06. Aug 2013
by kucik
Ano, to je záměrně, aby jsi dvakrát neplatil za učitele. Opět se to v logu vypisuje i se zdůvodněním.