Page 1 of 1
Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:15 03. Aug 2013
by Reiji
Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.
Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:23 03. Aug 2013
by Krysak
Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:30 03. Aug 2013
by Derken-
Jelikož nikdo z vás nehraje, tak mu moc jiné práce nezbývá.
Edit: Kouknu na to a kdyžtak ti vrátím peníze
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:36 03. Aug 2013
by Amber
Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže...

Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:41 03. Aug 2013
by Krysak
Amber wrote:Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže...

To je práve ta výzva..... dokonce si myslim, že pro nejaké GM bomba RP zápletka:)
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 09:42 03. Aug 2013
by Amber
Krysak wrote:Amber wrote:Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže...

To je práve ta výzva..... dokonce si myslim, že pro nejaké GM bomba RP zápletka:)
Taky jsem si říkala, že proč by ne, ale za ubohých pár stovek vážně ne
Myslím, že i na problém nedoručitelnosti balíků jsem několikrát narazila, snad je to i tento případ...
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 10:08 03. Aug 2013
by Reiji
Krysak wrote:Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.
To je možné, ale nějak se potřebuji zabavit než budu moc meditovat a doplnit si tak kouzla.

Navíc některé za některé balíky jsou celkem slušné prachy. Např. Jsme měl balík na povrch za tři tisíce.
Ale tam se drow na prvním levlu dostává jen obtížně, i když jde to.
Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 10:08 04. Aug 2013
by Bahnak
Balíky v podtemnu jsou bohužel dlouho neopravenou chybou.
Z cca +-10 poštovních NPC spolehlivě funguje zhruba polovina, osobně si už ani nepamatuji kde kteří balíkáři jsou a kteří fungují, buď aplikuj pokus/omyl a nebo se zkus poptat u Theogila či Awadara, ti to měli jednu dobu hodně zmáknuté a dokonce tvrdili že se tak dají vydělat peníze.

Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 16:10 04. Aug 2013
by radekdnb
Derken- wrote:Jelikož nikdo z vás nehraje, tak mu moc jiné práce nezbývá.
Edit: Kouknu na to a kdyžtak ti vrátím peníze
to že teď momentálně nehrajem...neznamená že nebudem(nebudu)

teďka řešim tu Prahu...
jinak kup si luk, několik šípů a běž na Zoombí do Charxasu...

Expy levně a bez nějakých větších problémů

Re: Řemeslník v Podtemnu
Posted: 21:28 04. Aug 2013
by -darkvision-
Reiji wrote:Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.
Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.
Jasne, šípař v dolním Hagolu.
Tip pro příště -> jdi tam znova, nemluv se šípařem, ale s tím jeho pomocníkem - chce to trošku experimentovat
