Page 1 of 1

Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:15 03. Aug 2013
by Reiji
Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.

Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:23 03. Aug 2013
by Krysak
Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:30 03. Aug 2013
by Derken-
Jelikož nikdo z vás nehraje, tak mu moc jiné práce nezbývá.

Edit: Kouknu na to a kdyžtak ti vrátím peníze

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:36 03. Aug 2013
by Amber
Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže... :roll:

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:41 03. Aug 2013
by Krysak
Amber wrote:Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže... :roll:
To je práve ta výzva..... dokonce si myslim, že pro nejaké GM bomba RP zápletka:)

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 09:42 03. Aug 2013
by Amber
Krysak wrote:
Amber wrote:Ty balíky jsou děsně poblbnuté, párkrát mi NPC v Podtemnu zadalo balík třeba do Karathy magické věže... :roll:
To je práve ta výzva..... dokonce si myslim, že pro nejaké GM bomba RP zápletka:)
Taky jsem si říkala, že proč by ne, ale za ubohých pár stovek vážně ne :twisted:

Myslím, že i na problém nedoručitelnosti balíků jsem několikrát narazila, snad je to i tento případ...

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 10:08 03. Aug 2013
by Reiji
Krysak wrote:Jestli můžu poradit, tak dole nenos balíky. Je to nevýdlečná činnost.
To je možné, ale nějak se potřebuji zabavit než budu moc meditovat a doplnit si tak kouzla. ;) Navíc některé za některé balíky jsou celkem slušné prachy. Např. Jsme měl balík na povrch za tři tisíce.
Ale tam se drow na prvním levlu dostává jen obtížně, i když jde to.

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 10:08 04. Aug 2013
by Bahnak
Balíky v podtemnu jsou bohužel dlouho neopravenou chybou.
Z cca +-10 poštovních NPC spolehlivě funguje zhruba polovina, osobně si už ani nepamatuji kde kteří balíkáři jsou a kteří fungují, buď aplikuj pokus/omyl a nebo se zkus poptat u Theogila či Awadara, ti to měli jednu dobu hodně zmáknuté a dokonce tvrdili že se tak dají vydělat peníze. :oops:

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 16:10 04. Aug 2013
by radekdnb
Derken- wrote:Jelikož nikdo z vás nehraje, tak mu moc jiné práce nezbývá.

Edit: Kouknu na to a kdyžtak ti vrátím peníze
to že teď momentálně nehrajem...neznamená že nebudem(nebudu) :) :) teďka řešim tu Prahu...

jinak kup si luk, několik šípů a běž na Zoombí do Charxasu...:) Expy levně a bez nějakých větších problémů ;)

Re: Řemeslník v Podtemnu

Posted: 21:28 04. Aug 2013
by -darkvision-
Reiji wrote:Dostal jsem za úkol odnést jeden balík řemeslníkovi v Šípaství v Dolním Hagolu. Ale když chci se řemeslníkem mluvit, tak se ke mně jenom otočí a to je vše.

Mohli byste mi říct nebo to opravit. Nerad bych přišel o ty peníze.
Jasne, šípař v dolním Hagolu.
Tip pro příště -> jdi tam znova, nemluv se šípařem, ale s tím jeho pomocníkem - chce to trošku experimentovat 8)