Page 1 of 1

Osedlani Kone

Posted: 13:38 21. Oct 2007
by Lord_Berserk
Berserk mi neosedla velkyho kone.... dam osedlat a zaboha si nanej nesedne :evil:

Posted: 14:32 21. Oct 2007
by chlor
se na sebe podívej...já bych si tě na záda taky nevzal... ;)