Page 1 of 1

Problém s připojením

Posted: 23:23 23. Aug 2013
by Drata
Zdravím, rozhodl jsem se začít po 6 letech znovu hrát a rád bych hrál zde, jenže ouha, vše jsem stáhnul, na sever se lognu, vytvořím si postavu a když zmáčknu tlačítko hrát, tak mám pouze černou obrazovku a po nějaké době mi to vypíše:
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit co s tím????

Re: Problém s připojením

Posted: 01:03 24. Aug 2013
by zachy
Drata wrote:Zdravím, rozhodl jsem se začít po 6 letech znovu hrát a rád bych hrál zde, jenže ouha, vše jsem stáhnul, na sever se lognu, vytvořím si postavu a když zmáčknu tlačítko hrát, tak mám pouze černou obrazovku a po nějaké době mi to vypíše:
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit co s tím????
Tipl bych si zabanovaná IP adresa nebo ti chybí nějaké soubory. Víc ti řekne asi Kucik.

Re: Problém s připojením

Posted: 01:20 24. Aug 2013
by Drata
zachy wrote:
Drata wrote:Zdravím, rozhodl jsem se začít po 6 letech znovu hrát a rád bych hrál zde, jenže ouha, vše jsem stáhnul, na sever se lognu, vytvořím si postavu a když zmáčknu tlačítko hrát, tak mám pouze černou obrazovku a po nějaké době mi to vypíše:
Byl jsi odpojen časový limit vypršel, můžete mi někdo poradit co s tím????
Tipl bych si zabanovaná IP adresa nebo ti chybí nějaké soubory. Víc ti řekne asi Kucik.

Mno spíš ta ip, ted sem nedávno měnil poskytovatele, tak nevim mno :)

Re: Problém s připojením

Posted: 12:40 24. Aug 2013
by xxxMajkyxxx
Jsi registrován i na webu? http://thalie.pilsfree.cz/registrace.htm

Re: Problém s připojením

Posted: 12:47 24. Aug 2013
by soul1
dalši možnosti mohou byt buď nesedici Ip na učtu s Ip tvoji a nebo take jine kliče zapsane na učtu než maš ve hře každopadně bych to skontroloval :)

Re: Problém s připojením

Posted: 13:29 25. Aug 2013
by Drata
registrovaný jsem a kontrolu ip mám vypnutou a klíč jsem zadával pomocí toho programu v registračním formuláři

Re: Problém s připojením

Posted: 14:44 25. Aug 2013
by kucik
Registraci mas jako drata s malym 'd' a prihlasujes jako Drata s velky D.

Re: Problém s připojením

Posted: 12:19 26. Aug 2013
by Drata
kucik wrote:Registraci mas jako drata s malym 'd' a prihlasujes jako Drata s velky D.
mno právě že ne, ted jsem znova postahoval všechny haky tlk a music, ale napsalo mi to byl jsi zaveden a když to zkusím znova, tak mám opět jen černou obrazovku :(
a bráchovy equilibrie jede uplně bez problémů :(

Re: Problém s připojením

Posted: 12:24 26. Aug 2013
by kucik
Jo, tak další problém je, že tvoje IP adresa je zabanovaná. Povolím tam tvůj účet.

Re: Problém s připojením

Posted: 12:32 26. Aug 2013
by Drata
kucik wrote:Jo, tak další problém je, že tvoje IP adresa je zabanovaná. Povolím tam tvůj účet.
MOc Ti děkuju. :D