Page 1 of 3

Mistři na postupy

Posted: 00:02 26. Aug 2013
by Rejty
Jak to uděláme s mistry na postupování, pokud je bude třeba dát do lokací, tak ať to mohu připravit a rozmístit.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:04 26. Aug 2013
by Shaman88
Za mě jeden mistr do OOC lokace nebo někam do hlavních měst a vesnic.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:04 26. Aug 2013
by Rejty
A to bude trvalé řešení nebo jen dočasné? Zase to putování za mistry po světě mělo něco do sebe.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:12 26. Aug 2013
by Shaman88
Rejty wrote:A to bude trvalé řešení nebo jen dočasné? Zase to putování za mistry po světě mělo něco do sebe.
Právě naopak byla to jedna z mála strašně nasíracích věcí, které neměla vůbec žádný smysl.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:13 26. Aug 2013
by Rejty
Jakto? Zase které NPC bude vyučovat? To bude učit jakékoliv povolání?

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:15 26. Aug 2013
by Amber
Rejty wrote:
Shaman88 wrote:Já jsem navrhoval dát jen jednoho mistra pro všechny.
Podle mě v současné době není jiná možnost, protože nemáme všechna města hotová (nebo přístupná), takže v současné době musí být vše v Karathe, Kahzetu nebo Kelu.

Já bych dal do Karathy + Kahzetu mistra 1-19 (neepické levely) a do Kelu 20+ (epické levely).
Amber wrote:A kdo to probůh bude? :shock:

To už je lepší něco jako placeable Orákulum, které umí učit vše, než živá bytost...

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:18 26. Aug 2013
by Rejty
A co to rozdělit alespoň dle typu povolání? Bojovnická, přírodní, magická, věřící atd.?

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:20 26. Aug 2013
by Shaman88
Mě je to jedno, ale starejte se pak o to vy.
Já si odmítám zbytečně přidělávat další práci.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:22 26. Aug 2013
by Rejty
O co starat? Záleží na tom, zda ten starý systém mistrů bude fungovat, aby se to mohlo nastavit do světa, to už není problém.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:25 26. Aug 2013
by Aulus
Mistry určitě zachovat a pro každé povolání minimálně jednoho. Je hrozná hloupost je trvale zrušit.

Nasírající to možná pro někoho je, ale je to taky jeden z důvodů pro postavy, proč pátrat po lokacích a objevovat svět.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:40 26. Aug 2013
by Shaman88
Jenže hledáš jen jednou, prakticky každý si tím prošel.
Jakmile s jednou postavou najdeš tak pak už nehledáš nic, tzn. hráč co je na světě ví, nováček nemá páru, a tak nemůže naklikávat lvl.... prostě to je naprostý nesmysl...
Vím o 2 lidech co odešli protože si nemohli naklikat 2. lvl a hráči jim psali že jim to neřeknou at hledají že oni museli taky hledat.

Re: Mistři na postupy

Posted: 00:48 26. Aug 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Jenže hledáš jen jednou, prakticky každý si tím prošel.
Jakmile s jednou postavou najdeš tak pak už nehledáš nic, tzn. hráč co je na světě ví, nováček nemá páru, a tak nemůže naklikávat lvl.... prostě to je naprostý nesmysl...
Vím o 2 lidech co odešli protože si nemohli naklikat 2. lvl a hráči jim psali že jim to neřeknou at hledají že oni museli taky hledat.
Tak pro hráče, který se snaží odehrávat charakter postavy, může být i taková cesta za mistrem součástí příběhu. Přijde mi fakt škoda je o to okrádat.

Kdyžtak ještě můžeme vymyslet nějaký kompromis. :)

Re: Mistři na postupy

Posted: 09:30 26. Aug 2013
by Derken-
Na K2 byl systém tuším, že někdo kdo měl již epické povolání (základní 21, prestižní 11), tak mohl vyučovat toto povolání někoho dalšího. Je to také zajímavý nápad pro tvoření příběhů :-)

Re: Mistři na postupy

Posted: 09:52 26. Aug 2013
by kucik
Dělat jednoho mistra je nesmysl. To je můžem zrušit úplně. Osobně bych je nechal tak, jak jsou.

Re: Mistři na postupy

Posted: 20:49 26. Aug 2013
by Rejty
A bude funkční systém mistrů z ST? Abych to mohl vůbec nastavit.

Případně je možné dát kompromis, že třeba do 5. úrovně se dá vycvičit bez mistra.