Page 1 of 4
nemohu se přihlásit
Posted: 17:49 29. Aug 2013
by slouly
Zdravím.
Rád bych začal hrát s Váma, jenže po stáhnutí všech haků apod. věcí jsem se zkusil přihlásit a nic...timeout :/
při zadávání IP z mojeip.cz mi to vypsalo "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!" nevím co s tím :/ zkoušel jsem dát i "nechci ve hre kontrolovat mou IP" a nic.Zkoušel jsem udělat i nový ACC a zadat tam přímo tu ip z mojeip.cz a nic . S nvn online hraním nemám zkušenosti tak se omlouvám pokud je to nějaká blbost.
jinak nvn nemám registrované na biowaru jelikož tam jde aktivovat jen nejnovější hry (mass effect,dragon age apod.)
Díky moc za odpovědi.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 18:18 29. Aug 2013
by de Aers
slouly wrote:Zdravím.
Rád bych začal hrát s Váma, jenže po stáhnutí všech haků apod. věcí jsem se zkusil přihlásit a nic...timeout :/
při zadávání IP z mojeip.cz mi to vypsalo "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!" nevím co s tím :/ zkoušel jsem dát i "nechci ve hre kontrolovat mou IP" a nic.Zkoušel jsem udělat i nový ACC a zadat tam přímo tu ip z mojeip.cz a nic . S nvn online hraním nemám zkušenosti tak se omlouvám pokud je to nějaká blbost.
jinak nvn nemám registrované na biowaru jelikož tam jde aktivovat jen nejnovější hry (mass effect,dragon age apod.)
Díky moc za odpovědi.
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 18:24 29. Aug 2013
by Shaman88
Nutno upozornit že pokud zde jdeš hrát kvůli novým bonusům co ses dočetl v mechanice tak to zatím není možné, je to jen oznámení budoucích změn.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 18:35 29. Aug 2013
by slouly
Shaman88 wrote:Nutno upozornit že pokud zde jdeš hrát kvůli novým bonusům co ses dočetl v mechanice tak to zatím není možné, je to jen oznámení budoucích změn.
o žádných nových bonusech jsem ještě nečetl takže kvůli nim určitě nee
chci zkusit Nvn online

Re: nemohu se přihlásit
Posted: 20:15 29. Aug 2013
by slouly
tak jsem se lognul,vytvořil postavu a když dám hrát tak černá obrazovka a po nějaké době hláška "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru" zkusil jsem to nekolikrat a pak mi tu skocilo "byl jsi zaveden"
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 20:22 29. Aug 2013
by Shaman88
slouly wrote:tak jsem se lognul,vytvořil postavu a když dám hrát tak černá obrazovka a po nějaké době hláška "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru" zkusil jsem to nekolikrat a pak mi tu skocilo "byl jsi zaveden"
To že máš hru registrovanou na bioware je irelevantní. Stejně si musíš založit účet podle pokynů na stránkách.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 21:14 29. Aug 2013
by slouly
Shaman88 wrote:To že máš hru registrovanou na bioware je irelevantní. Stejně si musíš založit účet podle pokynů na stránkách.
no ono je to uz jedno dostanu se do vyberu postavy,tam si udelam char a dam hrat a pak cerna obrazovka a zas "vyprsel cas spojeni,byl jsi odpojen od serveru"
kamos rikal ze pry to muze byt zabanovana IP akorat nvm proc bych mel ban kdyz jsem tu nikdy nehral. :/
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 21:18 29. Aug 2013
by slouly
jinak pri zadani IP na webu z mojeip.cz mi to napise "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!" a kdyz jsem napsal tu 127.0.0.1 tak "ip adresu nemente pokud hrajete na tomto pocitaci". jinak porad stejny problem ikdyz dam nekontrolovat ip ve hre.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 01:53 30. Aug 2013
by Caehan
To je chybná hláška, nestarej se o to, co ti to říká - dej tam adresu, kterou najdeš při vyhledání my ip v googlu, a na nějaká doporučení se neohlížej, do hry tě to pustí.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 07:21 30. Aug 2013
by soul1
tak nějak mi to připada že ti to blbě vyhodnoti tvoji Ip protože 127.0.0.1 mi přijde jako klasicka IP (teď nevim vyznamy a tak) ale mam zato že by to mělo vypadat trochu komplikovaněji )
http://www.jakajemojeip.com/ piše ti to taky tu samou?
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 10:37 30. Aug 2013
by slouly
píše mi to 85.135.70.154 , stejně jako mojeip.cz
jenže mě to nechce pustit přes ten výber postavy ani s tou 0.0.1 ani s tou .154 :/
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 10:41 30. Aug 2013
by kucik
U posledních pokusů vidim, že máš zadaný jiný veřejný klíč než se kterým se snažíš připojit. Oprav si to a mělo by ti to jet.
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 10:57 30. Aug 2013
by slouly
kucik wrote:U posledních pokusů vidim, že máš zadaný jiný veřejný klíč než se kterým se snažíš připojit. Oprav si to a mělo by ti to jet.
tak jsem poměnil všechny tři klíče a zadal na webu nový CD key a bohužel pořád nic. pořád jen výber postavy "časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru"
btw. (firewall mam vypnuty)
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 11:03 30. Aug 2013
by soul1
potvrdilo ti to změnu klíče? nenapsalo to něco že ten klíč ma již někdo jimej?
Re: nemohu se přihlásit
Posted: 11:07 30. Aug 2013
by kucik
slouly wrote:kucik wrote:U posledních pokusů vidim, že máš zadaný jiný veřejný klíč než se kterým se snažíš připojit. Oprav si to a mělo by ti to jet.
tak jsem poměnil všechny tři klíče a zadal na webu nový CD key a bohužel pořád nic. pořád jen výber postavy "časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru"
btw. (firewall mam vypnuty)
Nevidim Žádný pokud o připojení z účty slouly. Nezkoušíš to s jiným účtem?