Page 1 of 1
scitani bonusu
Posted: 18:06 27. Oct 2007
by Aznar
pokud mam jeden predmet, ktery mi vylepsuje univerzalni hody a vezmu si druhy, budou se mi ty bonusy scitat?
Posted: 18:59 27. Oct 2007
by pepa48
ano pokud vim tak mely by, ale nejsem si jisty jestli to neni take omezeno do nejakeho maxima
Posted: 10:53 30. Oct 2007
by wekslo
na 99 procent se scitaj :] ale nejlepsi bude asi ozkouset (pokud se to scitat nebude, tu vec od tebe odkoupim ;] )
Posted: 13:34 30. Oct 2007
by Anderson I
Jestli jsem správně pochopil nwnwiki, tak se sčítají do maxima +20, ale to maximum je se všemi ostatními bonusy, tj. i např. s featovým bonusem (CoT) a bonusem z spellcraft (ty se ale uplatňují pouze u kouzel).
Posted: 23:03 30. Oct 2007
by LDamian
Anderson - tim si nejsem jisty, zda je to se vsim vsudy.. kdysi jsem si zkousel postavicku paladin - zaklinac - blackguard a ty savy byly dost vysoke na to, aby to bylo "jen" +20. Takze myslim, ze taspon ohle se do toho pocitat nebude. Ale mozna se pletu - neni to overene.
Posted: 23:30 30. Oct 2007
by pepa48
mozna to bude tim ze paladin ma schopnost bonusu zachrannych hodu z charismy a pravdepodobne se to z te charismy bere jako zaklad jako obratnost odolnost a moudrost.. tudiz se to do tech +20 pravdepodobne nepocita... snad jsem to napsal srozumitelne, ale pokud to neni pravda tak me opravte