Page 1 of 1
Černokněžník
Posted: 20:43 31. Aug 2013
by kokosak
černokněžníkova tma (nejslabší invokace) je cílená pouze na něj, pohybuje se s ním - plus hráči hlásili, že mají tmu pořád, i když mě už pominula až dokud sem nedal rest. Po seslání ultravize (TS) sem viděl tmu jiného čenokněžníka se pohybovat s ním, bez ultravize vypadala jako statická.
Pravdivé vidění - veškeré invokace se do logu hlásí jako "pravdivé vidění", včetně letu
černokněžníkovi chybí featy "průrazné kouzlo" - vzhledem k tomu, že invokace prochází SR, bylo by fajn je tam mít
epická kouzla černokněžníkovi se nenabízí možnost epických kouzel, i když na ně splňuje požadavky
doporučená vlastnost při level-up černokněžník má jako doporučenou vlastnost obratnost
Re: Černokněžník
Posted: 20:46 31. Aug 2013
by Darius
Ta obratnost je správně.....vcelku jeho hlavní dmg je tajemný výbuch vypočítaný přes RAB...je to ranged attack no což de z dexy.Jinak vedlejší je pak Charisma.
Re: Černokněžník
Posted: 21:08 31. Aug 2013
by kokosak
Hlubinná zkáza mysli - ačkoli vyjmuta ze seznamu je stále dostupná ve hře
Módy invokací - některé jsou kumulativní (esence), jiné ne. Bylo by fajn mít v popisu co je možné na sebe vázat a co ne.
Tajemná zhouba - stále je cílena na bytost. I když jsou ovlivněny bytosti kolem ní, není tak možno zasáhnout například neviděného protivníka
Zaseklé módy invokací - pokud nastavím esenci, nedokážu se jí už zbavit jinak, než jinou esencí. Bylo by fajn mít nějaké vynulovávátko.
Re: Černokněžník
Posted: 21:10 31. Aug 2013
by Shaman88
Obratnost u černokněžníka je správně.
Pravdivé vidění vím.
Epická kouzla v tom testovacím modulu zatím nejsou.
A tu tmu, to se bude muset pořešit no.
Re: Černokněžník
Posted: 21:12 31. Aug 2013
by Shaman88
kokosak wrote:Hlubinná zkáza mysli - ačkoli vyjmuta ze seznamu je stále dostupná ve hře
Módy invokací - některé jsou kumulativní (esence), jiné ne. Bylo by fajn mít v popisu co je možné na sebe vázat a co ne.
Tajemná zhouba - stále je cílena na bytost. I když jsou ovlivněny bytosti kolem ní, není tak možno zasáhnout například neviděného protivníka
Zaseklé módy invokací - pokud nastavím esenci, nedokážu se jí už zbavit jinak, než jinou esencí. Bylo by fajn mít nějaké vynulovávátko.
Hlubinnou odtraním.
Esence mění typ efektu změna tvaru pak jeho rozsah.
Tajemná zhouba, opravím.
Mody invokace - to tak má být, jakmile si zvolíš oslepující tak všechny změny tvaru pak jsou oslepující. Proto máš na 1. lvlu přepnutí zpět na magický.
Re: Černokněžník
Posted: 21:13 31. Aug 2013
by XŠevyX
Žádná z černokněžníkových invokací mu nezruší neviditelnost,i když je seslána na nepřítele.
Re: Černokněžník
Posted: 22:58 31. Aug 2013
by kokosak
Strašlivá esence - strach nefunguje. Cíl je zasažen, save nehodí, imunitu nemá a stejně nic.
update - strach funguje, ale nezobrazuje se efekt fearu
Re: Černokněžník
Posted: 23:36 31. Aug 2013
by kokosak
temný řetěz nerozlišuje mezi spolubojovníky a protivníky - účel?
Re: Černokněžník
Posted: 20:02 01. Sep 2013
by Darius
od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)
Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.
Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág
Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)
Proměna v démona přidává jenom sílu o 12 a nic víc... (je to tak správně?Přijde mi to málo)
Re: Černokněžník
Posted: 20:04 01. Sep 2013
by Shaman88
Darius wrote:od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)
Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.
Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág
Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)
S jakou rasou má tolik skillpointů?
Jinak ten zbytek je správně.
Re: Černokněžník
Posted: 20:09 01. Sep 2013
by Darius
Shaman88 wrote:Darius wrote:od 2 lvl dostává jen 5 skillpointů s int 14 (tj - 1 lvl dobrodruh 1 lvl černokněžník)
Nemůže si vzít žádné zaměření na zbraň má jen neozbrojený boj.
Chyběj featy jako průrazné kouzlo,tiché kouzlo a jiné co má třeba mág
Pokud dobře počítám má jen 14 featů,na epicu nedostává bonusové featy (nepočítám invokace)
S jakou rasou má tolik skillpointů?
Jinak ten zbytek je správně.
s rasou vzdušný genasi.
Jinak vážně si nebude moct vzít jiné změřko na zbraŇ? k čemu pak jsou kouzla jako ohavná rána,dozvuk bolesti...Q.o
Re: Černokněžník
Posted: 02:39 02. Sep 2013
by J.F.Payne
Touch attack a ještě by zaměření chtěli!
Re: Černokněžník
Posted: 09:54 02. Sep 2013
by Shaman88
Darius wrote:
Jinak vážně si nebude moct vzít jiné změřko na zbraŇ? k čemu pak jsou kouzla jako ohavná rána,dozvuk bolesti...Q.o
Na co potřebuješ zaměření ohavná rána ti přidá ten dmg na zbraň co používáš... Takže zvol nějaké druhé povolání k tomu.