Oživení NPC
Posted: 18:41 29. Oct 2007
Tuto pasáž fóra nepatrně obrátím, ale stále jde o nápady a připomínky!
Všem účinkujícím na Thalii: Snažím se vytvářet rozhovory pro NPC, z nichž většina se teď jen bezduše šourá po ulicích. Chci zde proto založit téma, kam by kdokoliv psal své návrhy na poznámky, které by postavy mohly pronášet, pokud Vás cokoliv podobného hlodá! Jedinečná příležitost ovlivnit tvorbu! Nepropásněte ji! Ehm.
Dobrá, prostě mi jde o to, kdyby někdo chtěl přenést do hry své nápady na dialogy, ať se prostě může ozvat (sem, na PM, na ICQ....). Inspirace je vždy vítána....A hlavně nechci, aby šlo pouze o moje osobní výmysly, když někdo třeba vnímá určitou zatím prázdnou postavu úplně jinak než já.
P.S.: Jen upozorňuji, že se jedná o časově DOST náročnou činnost, takže naneštěstí nelze očekávat, že najednou budu mít vše napsané a šup s tím do hry, zařizuji různé verze pro ošklivce, tupouny...abychom aspoň poznali vlastnosti podle toho, jak s PC jednají figurky.
Ideální by pro práci samozřejmě bylo, kdyby se našel i ochotník, který by se mnou přímo pracoval na rozhovorech, to by dost pomohlo...ale takhle se alespoň vyjadřujte, pokud máze návrhy, milí spoluhráči! 
Všem účinkujícím na Thalii: Snažím se vytvářet rozhovory pro NPC, z nichž většina se teď jen bezduše šourá po ulicích. Chci zde proto založit téma, kam by kdokoliv psal své návrhy na poznámky, které by postavy mohly pronášet, pokud Vás cokoliv podobného hlodá! Jedinečná příležitost ovlivnit tvorbu! Nepropásněte ji! Ehm.
Dobrá, prostě mi jde o to, kdyby někdo chtěl přenést do hry své nápady na dialogy, ať se prostě může ozvat (sem, na PM, na ICQ....). Inspirace je vždy vítána....A hlavně nechci, aby šlo pouze o moje osobní výmysly, když někdo třeba vnímá určitou zatím prázdnou postavu úplně jinak než já.
P.S.: Jen upozorňuji, že se jedná o časově DOST náročnou činnost, takže naneštěstí nelze očekávat, že najednou budu mít vše napsané a šup s tím do hry, zařizuji různé verze pro ošklivce, tupouny...abychom aspoň poznali vlastnosti podle toho, jak s PC jednají figurky.