Page 1 of 1

Bojovník

Posted: 19:17 01. Sep 2013
by Puxina
U bojovníka mi nešla vybrat specializace na zbran +2. Šlo to až na 5 lvlu bojovníka Přitom jsem měl předtím třeba 20 lvlů barbara.

Re: Bojovník

Posted: 19:25 01. Sep 2013
by Barbar321
Bojovník dostal hned na 1 lvl těžkou zbroj (která šla nasadit a používat)

Navíc mi to přihodilo nějak moc bodů do dovedností (Int +1 a měl na 2 lvl 24 bodů)

Body do vlastností mi to umožnilo vzít si i 9 za lvl (není tu omezení na 3/lvl)

Re: Bojovník

Posted: 21:29 01. Sep 2013
by innfra
Nešel mi vybrat feat vylepšený kritický. Neměl jsem v nabídce featu žádnou zbraň.
(člověk lvl 7)

Re: Bojovník

Posted: 21:37 01. Sep 2013
by Barbar321
innfra wrote:Nešel mi vybrat feat vylepšený kritický. Neměl jsem v nabídce featu žádnou zbraň.
(člověk lvl 7)
Mě to tam házelo zase 2x pod sebou (stejně jako feat zaměření na zbraň)

Re: Bojovník

Posted: 21:38 01. Sep 2013
by skarbi
innfra wrote:Nešel mi vybrat feat vylepšený kritický. Neměl jsem v nabídce featu žádnou zbraň.
(člověk lvl 7)
Zkoušel jsi rolovat až dolů? Já měl svou zbraň napsanou až dole, i když nad ní nebylo nic vypsáno (jakoby prázdné řádky).

Re: Bojovník

Posted: 21:40 01. Sep 2013
by innfra
To tam stále je, zaměření jsem na tom lvlu měl pouze jednou, jako kritický. Ale neobsahovalo to zhola nic na výběr. A zaměření taktéž neobsahovalo nic. Na lvlu 11 bojovníka mám znova 2x zamko i kritický a jdou normálně vybrat. Plus jsou nějak odsazené od shora.
Nebylo kam rolovat.

Re: Bojovník

Posted: 13:13 02. Sep 2013
by Shaman88
Možná opraveno.