Page 1 of 1
illithid
Posted: 19:23 01. Sep 2013
by Firefox_
Při zvolení illithida mě to nedá bonusy a ani se nemůžu hnout
Re: illithid
Posted: 19:46 01. Sep 2013
by Barbar321
Firefox_ wrote:Při zvolení illithida mě to nedá bonusy a ani se nemůžu hnout
Zkus si zkontrolovat správné klíčové slovo subrasy. Mě se to stalo taky a jen kvůli tomu, že jsem měl čárku u rasy
Re: illithid
Posted: 20:18 01. Sep 2013
by karolina
klíčové slovo je správě, opravdu to nějak nefachá
Re: illithid
Posted: 21:09 01. Sep 2013
by Puxina
jo taky jsem to zkoušel a nic ..půlelf, illithid a zle přesvědčení a nic.
Re: illithid
Posted: 21:15 01. Sep 2013
by Shaman88
je tam chyba mám ves skriptu nastaveno illithid s mezerou na konci
Re: illithid
Posted: 12:59 02. Sep 2013
by Shaman88
Opraveno.