Page 1 of 1

Trpasličí obránce

Posted: 21:25 01. Sep 2013
by skarbi
Zapnutí/vypnutí Obranného postoje se nevypíše do logu. To by bylo to menší zlo, ale hlavně léčí. Jen jsem v tom nenašel systém. Jednorázově mi vyléčil 400HP, pak jsem ho vypnul, zase zapnul a doléčil zbytek HP, což bylo asi 193. Zkusím se nechat umlátit víc, jestli léčí pokaždé 400.

Re: Trpasličí obránce

Posted: 21:32 01. Sep 2013
by skarbi
Teď koukám, že zůstává i zvýšený počet životů po vypnutí Obranného postoje. Ale odolnost se sníží na původní hodnotu. I Výdrž klesne, takže bonus do odolnosti asi nijak zaseklý není.

Re: Trpasličí obránce

Posted: 13:20 02. Sep 2013
by Shaman88
Hláška dodána, lečení a životy jsou účel.